Biuro Rachunkowe In Plus Zdzisława Kolibaba

Strzelce Opolskie

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Biuro Rachunkowe In Plus Zdzisława Kolibaba
0 0

Opinie o Biuro Rachunkowe In Plus Zdzisława Kolibaba

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe In Plus Zdzisława Kolibaba

Administrator

Opinie pracowników dotyczące pracy w Biuro Rachunkowe In Plus Zdzisława Kolibaba okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

   
Klient

Chciałbym złożyć oficjalną skargę na Panią Annę Sopyła ! Kobieta nie ma pojęcia o księgowości program Excel jest jej obcy nie potrafi analizować danych jak dla mojej osoby jedyne jej kompetencję to sprzedaż grzybów przy drodze. Pozdrawiam i przestrzegam

   
Administrator

Powiedzcie co się dzieje teraz w In-Plus Biuro Rachunkowe? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

   
Ma4

Kiedyś współpracowałem w In-Plus Biuro Rachunkowe i musze powiedzieć, że są świetni w tym co robią, polecam.

   
Klient

oj święte słowa! Racja. Omijać z daleka. Dobrze że chociaż nie ma to biuro wygurowanych cen, ale za taką obsługę to i tak za dużo.

   
Anonim

Oj tak. Szczerze odradzam.

   
Kazimierz

Szczera prawda. Odradzam - omijać wielkim łukiem. Prawdą też jest, że tym regionie nie w czym zbytnio wybierać. Większość biur prezentuje marny poziom, ale kto się nie sparzy, to nie uwierzy. Słabo się robi, jak słyszę, że ktoś jest zadowolony z tego typu biura... a dokonywał weryfikacji pracy? To jak może porównać. Ja porównałem z 3 innymi biurami. 2 z nich = tragedia!

   
Stefan

Ah. Człowiek chce zaoszczędzić grosza i wybiera tanie biuro rachunkowe, a potem żałuje! Takie biura mają w [usunięte przez moderatora] ... czy pomogą, czy też nie, a kasę skasują. Jak coś wypłynie, to mają i tak ubezpieczenie! Odradzam, bo się mocno sparzyłem i nie tylko ja.

   
Marzena

Pracowałam w tym pożal się biurze. Tragedia, bo szefowa się mało stara i w dodatku olewa klientów. W dokumentacji mnóstwo błędów z braku rzetelnej wiedzy. Powinni pozamykać takie biura. Jako pracownik też nie było wesoło, bo niska płaca nieadekwatna do wykonywanych obowiązków. Całkowicie odradzam.

   

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe In Plus Zdzisława Kolibaba - Strzelce Opolskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe In Plus Zdzisława Kolibaba