Opinie o Autosan S.A. w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Autosan S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Autosan S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autosan S.A. w Sanok

Aleksander Nowy wpis

Firma szczyci się dostępem do wiedzy i szkoleń. Kto więc i na jakich zasadach może z nich korzystać? Znalazłem to na ich stronie, w propozycji pracy dla mistrza lakierni.

MM Nowy wpis
@Aleksander

Mnie ciekawi płacą w autosanie, głównie na stanowisku konstruktora

Teraz, niedawno pojawiła się oferta dla diagnosty samochodowego. Jak z tą dostępnością szkoleń którą opisano w ogłoszeniu, można sobie zrobić dzięki firmie jakieś wartościowe szkolenia na tym stanowisku? Ma ktoś info na ten temat?

MM Nowy wpis

z tego co słyszałem od znajomych to jakoś się kręci po przejęciu przez HSW. Ja zastanawiam się nad złożenie CV na konstruktora. Jestem ciekaw ile płacą w Stalowej Woli młodszy konstruktor coś 4500 netto może liczyć ale ile w tym prawdy nie wiem

MM
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Jak wygląda praca w biurze konstruktorów? Na jakie zarobki można liczyć znając NX oraz Catie z 2 letnim doświadczeniem w automotive?

Stawki coś się ruszyły, od podawanych tu wiosną? Na spawaniu aluminium pisano o 22.50 zł/h, a zwykły spawacz miał mieć 22.zł/h. Godziny pracy też zaznaczano, że 6.45 - 14.45. A ilu minutowa przerwa przysługuje i jak robota jest organizowana? Jest stały, równy rytm, bez postojów i nagłych zrywów?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Autosan S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Sanok
logo firmy Instalator sieci swiatłowodowych
Sanok
INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
zwykły robol

Panowie i Panie. Jeśli ktoś łaskaw napisać jak wyglądają warunki dla spawaczy to miło by było. Jak z socjalem i płacą?Czy dalej za najniższą krajową? Podobno mają być mega zmiany bo to już Huta SW.

Irena
@zwykły robol

Też mnie to interesuje, tzn. konkretnie to pomagam komuś szukać pracy. A są teraz oferty czy pytasz czysto teoretycznie? I co masz na myśli przez „dalej”, pracowałeś tam już kiedyś? Dobrze byłoby wiedzieć, czy tym z doświadczeniem płacą tyle samo, co początkującym.

Odp
@zwykły robol

Na spawaniu aluminium 22.50 zł/h taka stawka obowiązuje. Zwykły spawacz 22.zl/h

Jakie godziny pracy obowiązują w Autosan S.A.?

Mundek

a ustawowe obowiązują

Me

6.45 do 14.45 Płaca za najnizsza krajowa Kierownicy tylko chodzą po hali i szukają miejsca żeby szlugi palić tak to są to ludzie bez pojęcia. Zamiast zwolnić tych pseudo kierowników to wiadomo reka rękę myje zwalniają ludzi produkcyjnych. Osobiście byłem światkiem jak chłop który miał problem z alkoholem nie przychodził 2 miesiące do roboty nie dajac znaku życia w firmie później przyszedł na kilka dni mówił że zmienia robotę przepadł na kolejny miesiąc i wrócił jak gdyby nigdy nic. Ta firma to tylko utrzymuje starych kierowników (bez wyksztalcenia) nie o wszystkich tu mowa. Porażka.

Wiktoria
@Me

Godziny pracy wydają się w porządku jak na moją sytuację. Najniższa krajowa mówisz? A jakieś nadgodziny, premie są? Coś żeby więcej dorobić?

Robol

Już po Autosanie brakuje pieniędzy na wypłaty zresztą na wszystko brakuje.

Ktoś
@Robol

Nie dostajecie już wypłat, dobrze rozumiem?

Malvina
@Ktoś

Średnia zarobków w zakładzie jest imponująca. Dzięki decyzji Sejmu RP zarobki pracowników fizycznych wzrosły do poziomu 19,70 PLN brutto i nieco powyżej. Są uprzywilejowane grupy zawodowe, regionalne czy rodzinne klany. Kwitnie nepotyzm.

Sanoczanin

Jeśli chcecie zarabiać nie więcej niż najniższą krajową to proszę bardzo. Na dłuższą metę nowy pracownik nie wytrzyma . Atmosfera jest kiepska. Do tego dochodzi jeszcze nowy prezes który ma (usunięte przez administratora) na pracowników. Przyszedł po kasę, i wyjdzie z kasą i będzie kolejny nowy prezes ....

@Sanoczanin

I po jakim czasie tak mniej więcej Ci prezesi sobie przychodzą i odchodzą? Kiedy obstawiasz, że ten sobie pójdzie?

spawacz 135,136,141,111

OSTRZEGAM !!!"Firma"cały czas poszukuje pracowników w tym spawaczy...Piszę tu z własnego doświadczenia jako spawacz.Zarobki bardzo marne .Najniższa krajowa +nędzna premia.Po odjęciu kosztów dojazdu i przysłowiowej bułki ,zostawało nie za wiele...Choć kierownik obiecywał złote góry z premi. Chcę dodać jako spawacz ,że próbki jakie będziecie musieli wykonać jako "przepustka" do "wymarzonej"pracy nie są łatwe i trzeba się przyłożyć aby je pozaliczać pod okiem grubego spawalnika(oszczędzę nazwisko).Po za tym nie widać tam przyszłości ,przynajmniej na razie.Szkoda że tak się traktuje wykwalifikowanych pracowników...A mówi się ,że dzisiaj ciężko o fachowców ale nie w Sanoku...

powiem tak omijać firmę z daleka kiedyś było fajnie w miarę miła atmosfera miło było chodzić do pracy od kilku miesięcy wszystko się zmieniło wyzysk szantaże a jak się postawisz to od razu możesz więcej nie wracać do pracy szantażowanie zwolnieniem dyscyplinarnym przez kierowników tak w skrócie nie polecam tej firmy. - Pracownik

Piotr23643

Witam, czy ktoś może mi opisać co dzieje się teraz w autosanie w czasie epidemi? Czy praca jest normalna tak jak do tej pory?

Kolo

Witam jestem pracownikiem tej fabryki fabryka która ogłosiła upadłość powstała ale powstała z ludzkich sir rąk teraz człowiek jest wykorzystywany zastraszającym przez dyrektorów i kierowników wydziałów to co się dzieje to jest żenada zarobki mierne kultura do pracownika mierny co bym nie wymienił (a) to było by mierny moim zdaniem dobry ale to dobry pastę dogląda swoje owce a nie tylko siedzieć i nazekac ze fabryka nie daje rady ja się pytam po co dyrektor dostali premie kierownictwo po18 scie 20 tyś złotych jak nic oni nie zrobili wręcz przeciwnie jeszcze przeszkadzają (usunięte przez administratora) ludzie będą odchodzić z tej fabryki stresu

admin

Macie doświadczenie z pracodawcą jakim jest firma Autosan S.A. ? Co możecie o niej powiedzieć, jaką macie opinię? Twój głos jest ważny, pomóż innym znaleźć dobrą pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Autosan S.A. - Sanok

• Jak się pracuje w Autosan S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Autosan S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autosan S.A.?

Autosan S.A.