Marko Marek Motyl

Lublin

Marko Marek Motyl

Opinie o Marko Marek Motyl

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Marko Marek Motyl?

jan -a

Właściciel jest jeden z uczciwszych, ma ciężko i trudno mu pogodzić opłaty po wybudowaniu wielkiego obiektu- ale wobec pracowników jest w porządku. jan

anonymous
@jan -a 06.02.2015 20:33

Jakie opinie dobre czy tylko negatywne slyszeliscie o nim"?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Marko Marek Motyl? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

elek

wiem, ze nie ma ofert pracy już od ponad roku u nich..

Ja

Pracodawca niesłowny praca 9h dziwne umowy obiecuje sporo Zdecydowanie nie polecam

...chyba jednak nie każdy jest tak zachwycony praca w firmie MARKO, z tego co słyszałem właściciel nie płaci na czas, a sprzęt na którym pracują pozostawia wiele do życzenia....

Zostaw opinię o Marko Marek Motyl - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marko Marek Motyl