Bank Zachodni WBK S.A. Placówka Partnerska nr 1

Kolbuszowa

Opinie o Bank Zachodni WBK S.A. Placówka Partnerska nr 1

vfhj

serio @ober zarobki powyżej 4000 zł? I rozumiem, że jest to kwota netto? Jeśli tak to naprawde super opcja!

Paweł

Czy jest jeszcze ktoś kto mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w tym banku? bo widzę, że ogłoszenie pracy w Kolbuszowej pojawiło się ponownie i rozważam aplikację na stanowisko doradcy, ale ten dyrektor nie sprawia pozytywnego wrażenia-wręcz przeciwnie. (usunięte przez administratora)

Monika

Koleś, który przeprowadza rekrutacje-porażka.Dyrektor placówki ponoć, ale koło dyrektora to on nawet nie stał.Nie wiesz jeszcze nawet czy dostaniesz tą pracę, a każe ci się "wykazywać" umiejętnościami sprzedaży i generalnie najlepiej jakbyś mu za rękę kilku klientów do założenia konta czy wzięcia kredytu przyprowadziła.A kasa? Najniższa krajowa! W banku! Umowa? jak jesteś studentem-zlecenie. Generalnie porażka.Wrażenia z rozmów kwalifikacyjnych (bo jest ich kilka, a później jeszcze wydzwanianie o różnych porach w zupełnie nieisotnych sprawach)-negatywne.Ogłoszenie o nabór na stanowisko średnio co 2 misiące się pojawia na portalach czy stronie urzędu pracy.Sam/a oceń czy warto.Ja stwierdziłam, że szkoda nerwów i odpuściłam. pozdrawiam, M.

Zostaw opinię o Bank Zachodni WBK S.A. Placówka Partnerska nr 1 - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Zachodni WBK S.A. Placówka Partnerska nr 1