Bank Spółdzielczy

Kałuszyn

Opinie o Bank Spółdzielczy

dasz

Widzę, że aktualnie w Banku Spółdzielczym poszukiwany jest kasjer - doradca. Ogłoszenie dotyczy Warszawy. :) Ktoś może podpowiedzieć, czy ta praca jest bardzo wymagająca i jak płatna? Można spokojnie spodziewać się umowy o pracę, więc to cenna informacja :)

znawca tematu

każdy bank spółdzielczy w Polsce to jedna wielka familiada!

anonim2

ojciec i syn w zarządzie. Nieważna jest prawda obiektywna i oczywista. Prawdą staje się wszystko co da się odwrócić na użytek własny czyli zarząd ma zawsze rację i udowadnia to robiąc innym wodę z mózgu przy akceptacji folwarku. Praca niesamowicie stresująca, bardzo niesprawiedliwe i nierówne traktowanie pracowników.

Nie wiem z kim Ty rozmawiałes na ten temat, ale tam jest okropnie.to [usunięte przez moderatora] i folwark rodzinny.awans mają tylko znajomi prezesa lub ktos z rodziny, [usunięte przez moderatora] .odradzam odradzam i jeszcze raz odrzadzam!!!!!

Zostaw opinię o Bank Spółdzielczy - Kałuszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Spółdzielczy