Domanieccy Sp. z o.o. Zakład Budowlano-Sztukatorski Konserwacja Zabytków

Poznań

Domanieccy Sp. z o.o. Zakład Budowlano-Sztukatorski Konserwacja Zabytków

Opinie o Domanieccy Sp. z o.o. Zakład Budowlano-Sztukatorski Konserwacja Zabytków

versik

ale to nie jest ich wada, tylko branża konserwowania budynków, zabytków itp. itd. działa powolnie, ale nie ze względu na lenistwo czy na to, że im się nie chce, tylko ze względu, że wiele konserwantów itp. musi przeschnąć, zanim np. kolejne warstwy się nałoży

Znasz Domanieccy Sp. z o.o. Zakład Budowlano-Sztukatorski Konserwacja Zabytków i wiesz jak wygląda u nich praca? Czekamy na Twoje opinie odnośnie warunków pracy, zarobków.

Zostaw opinię o Domanieccy Sp. z o.o. Zakład Budowlano-Sztukatorski Konserwacja Zabytków - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domanieccy Sp. z o.o. Zakład Budowlano-Sztukatorski Konserwacja Zabytków