Opinie o Auto-Euro Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auto-Euro Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auto-Euro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Euro Sp. z o.o. w Kraków

Piotr Nowy wpis

Omijacie szerokim łukiem , tych (usunięte przez administratora) Auto po wypadkach , naprawiane i szykowane do sprzedaży . Jakiś żart .

Jacek Nowy wpis

miła profesjonalna obsługa ,życzliwy stosunek do klienta,fachowe doradztwo i pomoc.Zakupiony samochód sprawuje się b.dobrze

fructon Nowy wpis

Umówiłem sie telefonicznie na oglądanie suzuki,dojechałem na miejsce w ciągu godziny niestety otrzymałem informacje że auto jest już zarezerwowane .Tak chyba nie załatwia sie interesów.

Marcelina Nowy wpis

Czy dowiem się tutaj jaka jest w firmie stawka godzinowa ?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto-Euro Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
xxipo

Auto-Euro Prądnicka 44a - 31-202 Kraków, Krowodrza (Polska) Po znalezieniu i przeczytaniu ogłoszenia: "100% bezwypadkowy, wszystkie szyby oryginalne, lakier oryginalny, bardzo ładnie utrzymany, bez rys obtarć, wgnieceń, itp, samochód serwisowany do samego końca w autoryzowanym serwisie Citroena. (pełna dokumentacja, książka serwisowa, kontrole techniczne z potwierdzeniem przebiegu, auto jest po przeglądzie okresowym przy 120 tys). Wnętrze bardzo zadbane, czyste. Technicznie i wizualnie auto w stanie wzorowym" pojechałem obejrzeć to cudo i.... Na miejscu zastałem samochód w którym 3 szyby z 8 były wymienione, mega (usunięte przez administratora) pod kołem zapasowym jakby samochód stał bez tylnej szyby przez dłuższy czas, prawy przód samochodu był lakierowany a drzwi pasażera odstawały od reszty. Spod głowicy wystawał dziwny silikon a pasek klinowy wyglądał jak by miał co najmniej 200tyś a nie był 8tyś po serwisie jak wynikało z opisu. Jakaś tragedia, a gość na miejscu po moim pytaniu bez ogródek potwierdził że samochód był naprawiany blaharsko :/. Jedna wielka ściema!!! Omijać szerokim łukiem!!!!

stan
@xxipo

auto które ogldałeś to citroen? bo włąśnie miałem tam zajżeć...

Olga

Jak oceniacie pracę w Auto-Euro? Z chęcią poczytam każdą opinię, choć najbardziej interesuje mnie atmosfera w firmie i wynagrodzenie. Pracownicy dogadują się ze sobą?

vist

jak ktoś ma zamiar pracować w Lublinie odradzam przez ostatni czas odeszło bardzo dużo ludzi którzy zrobili dużo dla firmy ale nie zostali w żaden sposób docenieni, magazynierzy robią jak woły i dostają 1700-1800zł na kierowcy jeszcze mniej, firma niby sie rozwija a pracowników ma w daleko w d..

lisek

Moja opinia jest zła , dzwoniłem pytałem czy auto sprawne tak jak był opis , OBIECYWAŁ przejechałem 300 km za i30 z 2010 r, u mechanika okazało się że maska malowna i drzwi , do wymiany kompletnie hamulce tarcze i klocki , i chłodnica . nie polecam tego servisu z krakowa

admin

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto-Euro Sp. z o.o.? Wiesz jakie warunki oferują? Napisz swoją opinię w komentarzu!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Euro Sp. z o.o. - Kraków

Auto-Euro Sp. z o.o.