Auto-Euro Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Auto-Euro Sp. z o.o.

vist

jak ktoś ma zamiar pracować w Lublinie odradzam przez ostatni czas odeszło bardzo dużo ludzi którzy zrobili dużo dla firmy ale nie zostali w żaden sposób docenieni, magazynierzy robią jak woły i dostają 1700-1800zł na kierowcy jeszcze mniej, firma niby sie rozwija a pracowników ma w daleko w d..

lisek

Moja opinia jest zła , dzwoniłem pytałem czy auto sprawne tak jak był opis , OBIECYWAŁ przejechałem 300 km za i30 z 2010 r, u mechanika okazało się że maska malowna i drzwi , do wymiany kompletnie hamulce tarcze i klocki , i chłodnica . nie polecam tego servisu z krakowa

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto-Euro Sp. z o.o.? Wiesz jakie warunki oferują? Napisz swoją opinię w komentarzu!

Zostaw opinię o Auto-Euro Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Euro Sp. z o.o.