Auto-Euro Sp. z o.o.
1 3 8 5 1
Olga Nowy wpis

Jak oceniacie pracę w Auto-Euro? Z chęcią poczytam każdą opinię, choć najbardziej interesuje mnie atmosfera w firmie i wynagrodzenie. Pracownicy dogadują się ze sobą?

Oszukana Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Witam poszukuje osoby ktore zostaly oszukane przez ten komis.Zanizanie kwoty zakupu na fakturze,niesprawna klimatyzacja, silnik do remontu.Auta ktore maja nieprawdopodobniej więcej przejechane niz podają .Wyposażenie odbiega od tego ćo podaja.Napisz beatat1986@tlen.pl

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Auto-Euro Sp. z o.o.?

xxipo Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Auto-Euro Prądnicka 44a - 31-202 Kraków, Krowodrza (Polska) Po znalezieniu i przeczytaniu ogłoszenia: "100% bezwypadkowy, wszystkie szyby oryginalne, lakier oryginalny, bardzo ładnie utrzymany, bez rys obtarć, wgnieceń, itp, samochód serwisowany do samego końca w autoryzowanym serwisie Citroena. (pełna dokumentacja, książka serwisowa, kontrole techniczne z potwierdzeniem przebiegu, auto jest po przeglądzie okresowym przy 120 tys). Wnętrze bardzo zadbane, czyste. Technicznie i wizualnie auto w stanie wzorowym" pojechałem obejrzeć to cudo i.... Na miejscu zastałem samochód w którym 3 szyby z 8 były wymienione, mega (usunięte przez administratora) pod kołem zapasowym jakby samochód stał bez tylnej szyby przez dłuższy czas, prawy przód samochodu był lakierowany a drzwi pasażera odstawały od reszty. Spod głowicy wystawał dziwny silikon a pasek klinowy wyglądał jak by miał co najmniej 200tyś a nie był 8tyś po serwisie jak wynikało z opisu. Jakaś tragedia, a gość na miejscu po moim pytaniu bez ogródek potwierdził że samochód był naprawiany blaharsko :/. Jedna wielka ściema!!! Omijać szerokim łukiem!!!!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

vist

jak ktoś ma zamiar pracować w Lublinie odradzam przez ostatni czas odeszło bardzo dużo ludzi którzy zrobili dużo dla firmy ale nie zostali w żaden sposób docenieni, magazynierzy robią jak woły i dostają 1700-1800zł na kierowcy jeszcze mniej, firma niby sie rozwija a pracowników ma w daleko w d..

Tak1Nie

lisek

Moja opinia jest zła , dzwoniłem pytałem czy auto sprawne tak jak był opis , OBIECYWAŁ przejechałem 300 km za i30 z 2010 r, u mechanika okazało się że maska malowna i drzwi , do wymiany kompletnie hamulce tarcze i klocki , i chłodnica . nie polecam tego servisu z krakowa

Tak2Nie

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto-Euro Sp. z o.o.? Wiesz jakie warunki oferują? Napisz swoją opinię w komentarzu!

TakNie

Zostaw opinię o Auto-Euro Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie