Auto-Euro Sp. z o.o.
counter
1 3 9 5 1
Leon Nowy wpis

Tylko, że to jest forum pracownicze i nie widzę związku z opinią o pracy!

xxipo

Auto-Euro Prądnicka 44a - 31-202 Kraków, Krowodrza (Polska) Po znalezieniu i przeczytaniu ogłoszenia: "100% bezwypadkowy, wszystkie szyby oryginalne, lakier oryginalny, bardzo ładnie utrzymany, bez rys obtarć, wgnieceń, itp, samochód serwisowany do samego końca w autoryzowanym serwisie Citroena. (pełna dokumentacja, książka serwisowa, kontrole techniczne z potwierdzeniem przebiegu, auto jest po przeglądzie okresowym przy 120 tys). Wnętrze bardzo zadbane, czyste. Technicznie i wizualnie auto w stanie wzorowym" pojechałem obejrzeć to cudo i.... Na miejscu zastałem samochód w którym 3 szyby z 8 były wymienione, mega (usunięte przez administratora) pod kołem zapasowym jakby samochód stał bez tylnej szyby przez dłuższy czas, prawy przód samochodu był lakierowany a drzwi pasażera odstawały od reszty. Spod głowicy wystawał dziwny silikon a pasek klinowy wyglądał jak by miał co najmniej 200tyś a nie był 8tyś po serwisie jak wynikało z opisu. Jakaś tragedia, a gość na miejscu po moim pytaniu bez ogródek potwierdził że samochód był naprawiany blaharsko :/. Jedna wielka ściema!!! Omijać szerokim łukiem!!!!

Tak1Nie
stan Nowy wpis
Klient
@xxipo

auto które ogldałeś to citroen? bo włąśnie miałem tam zajżeć...

Olga Nowy wpis

Jak oceniacie pracę w Auto-Euro? Z chęcią poczytam każdą opinię, choć najbardziej interesuje mnie atmosfera w firmie i wynagrodzenie. Pracownicy dogadują się ze sobą?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 378 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Auto-Euro Sp. z o.o.?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

vist

jak ktoś ma zamiar pracować w Lublinie odradzam przez ostatni czas odeszło bardzo dużo ludzi którzy zrobili dużo dla firmy ale nie zostali w żaden sposób docenieni, magazynierzy robią jak woły i dostają 1700-1800zł na kierowcy jeszcze mniej, firma niby sie rozwija a pracowników ma w daleko w d..

Tak1Nie

lisek

Moja opinia jest zła , dzwoniłem pytałem czy auto sprawne tak jak był opis , OBIECYWAŁ przejechałem 300 km za i30 z 2010 r, u mechanika okazało się że maska malowna i drzwi , do wymiany kompletnie hamulce tarcze i klocki , i chłodnica . nie polecam tego servisu z krakowa

Tak2Nie

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto-Euro Sp. z o.o.? Wiesz jakie warunki oferują? Napisz swoją opinię w komentarzu!

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Euro Sp. z o.o. - Kraków

Auto-Euro Sp. z o.o.