Ministerstwo Środowiska

Opinie o Ministerstwo Środowiska

yuka

teraz niestety już chyba żadnej oferty nie ma. a swoją droga ciekawe że można znaleźć ich oferty w sieci czasem, zaskakujące jak na organ polityczny. ciekawe jak teraz potoczy się sprawa z puszczą

gosh

nie polecam. ta cała instytucja to jedno wielkie plotkarstwo. kawę przestają pić o 12 a o 15 koniec pracy, jeżeli w ogóle to pracą można nazwać. każdy do każdego się uśmiecha, a za plecami robią swoje. typowa praca dla ludzi, którym nie zależy na rozwoju tylko degustacji kawy ;)

jaco

nie polecam pracy w ms wszystkie baby tylko łażą i plotkuja do poludnia,potem ida na obiad i ot koniec roboty.Jedne wielkie plotkarstwo,kablarstwo,brak mozliwosci na rozwoj bo wszystko po znajomosciach.Nie polecam a niektore departamenty na 3pietrze szczegolnie to totalne dno!

Zostaw opinię o Ministerstwo Środowiska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ministerstwo Środowiska