Hart-Rol Sp. z o.o.

Węgierce

Opinie o Hart-Rol Sp. z o.o.

loki
użytkownik zarejestrowany

Hej, a powiedzcie mi, czy w Hart-Rol Sp. z o.o. szybko dają umowy o prace na czas nieokreslony?

LULU

no właśnie wina finansowej, złe doradztwo, i wykorzystanie łatwowierności Pani [usunięte przez moderatora]

tomek

Firma niewypłacalna zadłużona przejedzona i zbańczona no ale pewne osoby dociągneły do wcześniejszej emeryturki i pozarabiały nieżle a jak to księgowali ? takie wyniki? ogólnie dno

a ile płacą bo jestem zainteresowany, słyszałem nie pochlebne opinie ze nie płacą pensji, nie ma towaru - ogólnie gadają o porąbanej dyrektorce i księgowej ponoć rodzinka, ale sam nie wiem co o tym myśleć - proszę o więcej szczegółów..

Zostaw opinię o Hart-Rol Sp. z o.o. - Węgierce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hart-Rol Sp. z o.o.