Systematic Sp. z o.o.

Nowy Targ

Systematic Sp. z o.o.

Opinie o Systematic Sp. z o.o.

Kazimierz

Wasze dotychczasowe opinie na temat Systematic z Gdańska były bardzo różnorodne. Jak obecnie postrzegacie tego pracodawcę? Czy Waszym zdaniem warto rozważać zatrudnienie w tej firmie? Na jakie warunki można tam liczyć? Co Waszym zdaniem wyróżnia tę firmę na tle innych, konkurencyjnych? Wasze opinie mają znaczenie więc zapraszam do komentowania wątku.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Systematic Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

normal

nie wydaje mi się, aby oni mieli takie problemy, z tego co wiem firma cały czas twardo stoi na rynku i należyte wypłąty do każdego dochodzą w terminie, wiadomo, że czasem są gorsze dni, ale powiedzcie mi, gdzie ich nie ma... to jest jak najbardziej normalne

alanek

Witam Ja też szukam kontaktu do właściciela, wiem, że firma jest zarejestrowana w gdańsku. Czy gość mieszka w nowym targu?

Mietek

Kolego daj tylko namiary gdzie on prowadzi prace a skrzynka wódki cie nie minie dzwoń (usunięte przez administratora)

wierzyciel

unika kontaktu, nie płaci zobowiązań delikatnie mówiąc długo nie podziała na rynku.

zakopianczyk

Ciekawe , dlaczego w tej firmie długo czeka się na KASĘ. Facet jest nie wypłacalny i zatrudnia na czarno. Tak to jest jak prowadzi synek.

Zostaw opinię o Systematic Sp. z o.o. - Nowy Targ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Systematic Sp. z o.o.