Systematic Sp. z o.o.

Nowy Targ

Opinie o Systematic Sp. z o.o.

normal

nie wydaje mi się, aby oni mieli takie problemy, z tego co wiem firma cały czas twardo stoi na rynku i należyte wypłąty do każdego dochodzą w terminie, wiadomo, że czasem są gorsze dni, ale powiedzcie mi, gdzie ich nie ma... to jest jak najbardziej normalne

alanek

Witam Ja też szukam kontaktu do właściciela, wiem, że firma jest zarejestrowana w gdańsku. Czy gość mieszka w nowym targu?

Mietek

Kolego daj tylko namiary gdzie on prowadzi prace a skrzynka wódki cie nie minie dzwoń (usunięte przez administratora)

wierzyciel

unika kontaktu, nie płaci zobowiązań delikatnie mówiąc długo nie podziała na rynku.

zakopianczyk

Ciekawe , dlaczego w tej firmie długo czeka się na KASĘ. Facet jest nie wypłacalny i zatrudnia na czarno. Tak to jest jak prowadzi synek.

Zostaw opinię o Systematic Sp. z o.o. - Nowy Targ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Systematic Sp. z o.o.