Eltechma Firma Usługowa

Wrocław

Opinie o Eltechma Firma Usługowa

Piotr

Niezłe zarobki czyli jakie? Jakieś nowe opinię o tej firmie?

JADWIGA

NIE POLECAM LUDZIE OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM CHYBA ŻE CHCECIE NABAWIĆ SIĘ NERWICY ALBO MACIE NERWY ZE STALI . PREZES JEST OSOBĄ Z KTÓRĄ NIE DA SIĘ ROZMAWIAĆ ON WSZYSTKO WIE NAJLEPIEJ NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

kowalski

Nie polecam firmy . Prezes ma swoje humory jak kobieta w ciąży wszystko na pracowniku jest wymuszane i jest robienie pracownika czasami w konia . A do tego wszystkiego są w firmie donosiciele którzy bezczelnie obgadują od a do z . Firma nie ma ludzi i potencjału ludzi

Zostaw opinię o Eltechma Firma Usługowa - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltechma Firma Usługowa