RTC Sp. z o.o.

Mroków

RTC Sp. z o.o.

Opinie o RTC Sp. z o.o.

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w RTC Sp. z o.o.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Alek

Witam, czy firma RTC Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację?

OLO

ODRADZAM WSZYSTKIM TĄ FIRMĘ !!! (usunięte przez administratora) ZAROBKI !!! SZOK

kesil

Zdrowie straciłem w tej firmie....czarno i pod stołem nic na papier albo jak najmniej

marek

RTC to jest to samo dno co Euro-Truck w końcu szef ten sam. Serdecznie odradzam, no chyba że ktoś chce pracować za darmo i na czarno.

Zostaw opinię o RTC Sp. z o.o. - Mroków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RTC Sp. z o.o.