Opinie o ANDROS POLSKA Sp. z o.o. w Łopatki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ANDROS POLSKA Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ANDROS POLSKA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANDROS POLSKA Sp. z o.o. w Łopatki

Jak z zarobkami na rok 2017 ? Czy pracując w nocki bądź weekendy stawki są większe ? Prosił bym o szybka odpowiedz .

june

Może ktos napisac cos o kontroli jakosci? pojawila sie oferta na analityka laboratoryjno-przemyslowego... czego mozna sie spodziewac?? jak wygladaja zarobki?

Ajax

Jest mnóstwo ogłoszeń na różne stanowiska i chętnych brak. Pół roku temu aplikowalem na operatora maszyn i do tej pory ogłoszenie jest nadal aktualne .

Weronika

@Ksawo, na jakie stanowisko?

Firma ANDROS POLSKA Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Elektromechanik. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Leszno
Ksawo

Czy przyjmują tam osoby z ukończonym 17 rokiem życia?

xXx

Witam pracowałem w Materne kilka lat, posiadałem umowę na stałe, ale no właśnie jest to "ale" do pracy w tej firmie trzeba mieć bardzo szeroki dystans taki jak z Łopatek do granicy Polsko-Niemieckiej. Płacić płacą to fakt wypłata zawsze około 10 dnia miesiąca na kącie, jednak przez te kilka lat poznałem dobrze kadrę kierowniczą oraz osoby pracujące na produkcji/utrzymaniu ruchu. Niestety osoby "niefizyczne" myślą że wiedzą niewiadomo co i co to za szkoły oni niby nie kończyli, niestety ale mylą się... zdałem sobie z tego sprawę i dlatego tam już nie pracuję, szkoda nerwów i rozstrojów żołądka. Praca na sezon letni super (ale to na OWŚ oraz OWM, nie radzę iść na KONF gorąco, nie miły kierownik itp...) kierowniczka OWŚ oraz kierownik EXPO to super ludzie zawsze można było się z nimi dogadać. Podsumowując prace w Materne oceniam 5,5/10 ale to głównie za atmosferę oraz ludzi (zwykłych pracowników). Pozdrawiam

Dżemisia

Ludzie zwalniają sie na potęgę nawet pracujący po kilka lat .Kierownictwo porąbane. Pani dyrektor personalna niekompetentna . Potrafi tylko chodzic i nadzorowac jak kapo w obozie. Ludzie rezygnują przez jej osobe . Zarobki w porównaniu z wymaganiami nieadekwatne do ich oczekiwań

Przyzwyczaj się!

To, co pracownik ma na umowie to to dostaje, a wynagrodzenie dla agencji jest poza pracownikiem i nie powinno to nikogo interesować. Jeśli nie byłoby agencji to Materne płaciłoby dokładnie tyle samo, czyli minimalną, bo tak płaciło zawsze. Nie rozumiem, czemu każdy mysli, że agencje doją pracowników. Dzięki temu macie pracę!!! A to, co i jak zarabia agencja nie powinno nikogo interesować. Może agencja nie dostaje wcale kasy tylko kontyngent dżemów?

Ajax

Fakt gdyby nie agencja pracy kilkaset zł miesięcznie więcej

RolverQ
@Ajax

Ogolnie zaklad godny polecenie, umowa o prace wszystko uczciwie nikt cie nie dyma kasa na czas, 2dni urlopu w miesiacu jesli nie wykorzystasz zaplaca, atmosfera mila ( nie wliczajac konfituowni ) Zartuje pozdrawiam Pania Zanete :) Jedynie co to wozkowi maja (usunięte przez administratora) jak wszystko na raz idzie ale to okres 2-3 tygodni( ale i tak jest ich tylu ze brakuje wozkow ) :D a potem LB Jedyny minus jest taki ze jak bedziesz dawal z siebie 200% mocy to i tak nikt Cie nie doceni, no i jak ktos wczesniej napisal brygadzisci z (usunięte przez administratora) ale to tylko na konfiturowni. Poruszajac temat agencji to nie prawda ze zarobisz u nich mniej... zalezy od stanowiska ale stawki przez materne czy jaka kolwiek agencjie sa takie same ( pracowalem tu i tu ) agencja nie odtraca sobie z twojej wyplaty, tylko dostaje x kwote za pracownika od materne ( nie od Ciebie ) Jesli szukasz pracy na wakacie to jak najbardziej polecam, ale nie staraj sie wyrozniac bo szkoda twoich sil umowy na stale i tak nie dostaniesz.

czarodziej

gdyby nie agencja może nigdy być tej pracy nie znalazł. a czy w Kazimierzu wynagrodzenie takie samo jak w Puławach?

Man

W szkole rekrutują poza tym gdyby nie agencja pracy ktira doi pracowników na każdej przepracowane godzinie stawki były by większe

Hejt

Hejtuje całe to materne, totalna porażka... Z roku na rok coraz większa banda nieudaczników łącznie z paniami które większość nie wie co to ZAKŁAD PRACY.Zero ogranizacji czasu, stali pracownicy jeszcze ten (usunięte przez administratora) jako tako utrzymują. Wokół wszędzie pełno meneli poza jak i na terenie zakładu. Parking w sezonie zapełniony samochodami jak z programu ' Operacja tuning'. Na palarni same nieroby(wiekszosc kobiet),ubrania jak z lumpexu.Agancje pracy umieszczone w jakieś stodole z prl-u, z uprzejmymi paniami :) które powinny wprowadzić selekcje kogo sie przyjmuje(przynajmniej matura) . Powiem tak totalne dno.Na chwilę obecną odradzam i nie polecam... Pozdrawiam.

e36 w gazie

Kto chce nowe ciuchy i zrezygnować po 2 dniach to niech sie walnie w kaczan. ciuchy nowe dostaja tylko stali robotnicy. na sezonie jest ok, raz luz raz zapierdalanie, zalezy w jakiej ekipie jestes. na stale to juz inna bajka, familiada, szeregowi stali dostaja mniej niz sezonowi, premie niby sa, ale dla wybrancow. tegra: zimno i bywa ciezko, konfiturownia: goraco i chaos, wszystko na wczoraj, gora nigdy zadowolona, export: firma w firmie, trudno sie wdrozyc nowemu. KOS roznie, raz brakuje rak do pracy, a raz brakuje zajecia. na sezon materne polecam, na stale nigdy.

olo38

Jak komuś nie odpowiada to przecież nie musi pracować. Jak dla mnie jest ok. Praca na Umowę o pracę, 2 dni urlopu co miesiąc a jak nie pójdę na urlop to wypłacają dwie dniówki. Kasa zawsze na 10tego na koncie. I zawsze kasa się zgadza. Ale ja pracuję przez Agencję Intemporis. Już 3 lata.

Menel Witold

Praca sezonowa głównie zarezerwowana dla zapyziałych patosów z e36 w gazie którzy chcą sobie zarobić na browary bo człowiek który szanuje sam siebie nie idzie do takiego syfiastego zakładu gdzie nawet nie dadzą ci nowego ubrania do pracy totalny żal,śmiech na sali, stali pracownicy myślą że boga za nogi złapali bo są brygadzistami po 20 latach pracy w tej hooojni hahahahah.Aaa i jeszcze te żule pod sklepem przykry widok szczają i srają w gacie....DNO i Dziadostwo!Omijać z daleka!

facet nie popierdułka

Idealna praca dla kobiet bez względu na wiek od 18 do 70 lat oraz starszych czy cherlawych panów. Faceci silni i zdrowi unikajcie tej roboty bo robicie na tych...w pierwszym zdaniu za śmieszną stawkę.

rybka cipka

Polecam, na pewno wrócę tam za rok. Na plus całkiem dobre wynagrodzenie (oczywiście dla kogoś kto chce dorobić, a nie zarobić), dwie przerwy po pół godziny w czasie zmiany (czyli pracuje się w sumie 7h), taśmowe na ogół normalne, niektóre fajne, niektóre okropne (choć ja zetknęłam się tylko z taką jedną). Polecam zabrać tam ze sobą jakąś bluzę, a już na pewno na nockę, bo przy chłodniejszych dniach bywa zimno, o pakowni już nie wspominając... Starajcie się omijać pakownie. Rzeczą, która mnie bardzo denerwowała było to, że na ferrum (taka duża drylownica do wiśni) były ganiane młode, a starsze kobiety albo ukrainki nigdy prawie tam nie stały, a nie jest to najprzyjemniejsze zajęcie tam.

kseno

Co jeszcze... Często i chętnie biorą ludzi bez doświadczenia. A czasem takich bez mózgu: do tego stopnia, że normalne jest badanie alkomatem na bramie. Także ludzie są baaaardzo różni, co może nie każdemu odpowiadać. Trzeba umieć się czasami łokciami rozpychać. Może być niemiłym zaskoczeniem "recykling" odzieży roboczej. Spodnie i bluzę dostajesz po poprzedniku (uprane, ale jednak). Praca jest na 3 zmiany, 7 dni w tygodniu. Podobno niektóre działy nie mają zmiana a skup owoców ma zupełnie z kosmosu godziny zmian.

kseno

Trochę musztarda po obiedzie, bo już koniec sezonu, ale: Riko, wózkowi zasuwają ostro, szybko i często pomiędzy ludźmi. Wózki w większości bardzo dobre (chociaż te z wynajmu mało zadbane i z upływem sezonu coraz bardziej skatowane), ale niemal zawsze ich brakuje. Jak sobie nie upolujesz, to nie masz (i to jest twój problem wtedy). Normalne jest dostać ileś sprzecznych poleceń na raz, wszystko do dowiezienia na wczoraj. Jest spora rotacja wśród wózkowych, a to mówi wiele. Jak potrafisz bumelować (czytaj: zrzucać robotę na innych), to będzie łatwiej. Jak pracujesz solidnie, to trudniej. Ogólniej: Organizacja pracy jest kiepska. Podział obowiązków niejasny. Szkolenie stanowiskowe zawsze zbyte paroma zdaniami (a potem wielkie zdziwienie, że ktoś czegoś nie wiedział). Na poziomie szeregowych pracowników brak dopływu informacji, co często przekłada się na problemy i w rezultacie opieprz dla wspomnianych szeregowych. Atmosfera: Jest paru starszych stażem pracowników, którzy próbują wprowadzać "falę", ale większość jest OK. Wielu stałych (nie sezonowców) to krewni/koledzy/sąsiedzi, wnioski proszę wyciągnąć samemu.

riko

A jak wyglada tam praca na wozku widłowym (bo mam propozycje pracy)? Moze jakis wozkowy powie cos :)

Zostaw merytoryczną opinię o ANDROS POLSKA Sp. z o.o. - Łopatki

• Jak się pracuje w ANDROS POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANDROS POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANDROS POLSKA Sp. z o.o.?

ANDROS POLSKA Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 52 ocen.
  • łopatki 37A
    24-160 Łopatki