Opinia

Nie polecam firmy, ani do pracy ani do współpracy. Kierownik ds. personalnych cechuje brak kultury osobistej w kontaktach biznesowych. Swoją osobą zniechęca obecnych i potencjalnych kontrahentów.

Pytanie Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy „Materne Polska”?

Malina Nowy wpis
@Pytanie

Brak ! Daj se spokój, lepiej idź do azotów .

Opinia

@Opinia

Widzę, że masz jakieś obiekcje co do zachowania Kierownika ds. personalnych. Ale warto mieć na uwadze, iż na całkowity obraz firmy Materne składa się dużo więcej czynników. Pracowałeś tam, czy współpracowałeś z nimi?

Pakol
@Opinia

Miałem okazję z nią rozmawiać. Taka sucha i stara. W wystrojonych sukienkach chodzi. Większego (usunięte przez administratora) to ciężko będzie znaleźć.

ODON

Potwierdzam

cactus Nowy wpis
Klient

potwierdzam

lolek Nowy wpis

Operatorzy jak pracuje wam się w firmie? Może w końcu ktoś coś powie?

Andrzej

Ostatnio tak mało informacji zostawiliście na forum. Warto składać dokumenty, potrzebujecie nowych pracowników?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Agnieszka P

Czytając wcześniejsze opinie muszę dodać komentarz. Pracowałam tam 5 msc i to jeden że spokojniejszych okresów w moim życiu. Pani kierownik ds personalnych to jedna z najmilszych i najbardziej przychylnych osób jakie znam. Służy radą i pomocą na każdym etapie współpracy. O innych kierownikach poszczególnych działów też nie mogę się wyrazić negatywne bo to odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach . Mistrzowie i brygadzistki bardzo fajni. Pracujący tam ludzie różni ale nikt nie wywarl na mnie złego wrażenia, każdego z kim mialam styczność polubiłam. Polecam pracę w tej firmie, wyplata zawsze na czas, umowa o pracę. Zarobki może i nie wysokie ale nie jest też chyba tak ciężko. Zmieniłam pracę tylko dlatego, że przed pandemia miałam zobowiązania zawodowe do których musiałam i chciałam wrócić. Muszę dodać, że naprawdę miałam wątpliwości czy wracać do poprzedniej pracy co świadczy tylko o tym, że związałam się i z miejscem i z ludźmi w tak krótkim czasie. Bardzo pozytywnie będę wspominac okres pracy w Materne, szefostwo i kolegów.

Leopold

@Opinia To jest forum dla pracowników ,żeby mieli gdzie zostawiać opinie o pracy. Firma jest dobrym pracodawcą, więc trochę dziwi mnie ta ocena.

Leopolda
@Leopold

Proszę zatem podać pozytywy.

Karol

Rotacje zawsze były i będą w każdej firmie, takie czasy a firma jest ogólnie spoko!

Alax

Nadal exodus ludzi z firmy?

Bzyk

Dlaczego zamiast osób zatrudnionych przez Materne są zatrudnione osoby przez agencje.? Tu chodzi o to że gdy jest sezon to osoby zatrudnione przez Materne pracują na pełnych obrotach a po sezonie są nie potrzebni i zostają zwolnieni

Ciekawski

Czy macie jakieś info czy warto aplikować na mistrza produkcji w konfiturowni?

@Ciekawski

Niestety nikt nie zdecydował się podzielić swoją wiedzą na temat wymienionego Ciebie stanowiska w „Materne Polska”. Mamy już grudzień, czy pomimo wszystko udało Ci się pozyskać te informacje? Jeżeli tak, to może Ty mógłbyś je zamieścić na tym forum. Będą one cenne z perspektywy przeznaczenia tego forum. Zostałeś zatrudniony u tego pracodawcy?

Weronika

@Iza, na stronie firmy pod zakładką kariera znajduje się formularz aplikacyjny. Są też dwie oferty pracy - na stanowisko Operator/ka maszyn oraz Mistrz Produkcji Konfiturowni. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem: http://www.materne.pl/kariera,116.html Czy będziesz aplikować na któreś stanowisko? @ID, jesteś pracownikiem w „Materne Polska” czy jesteś zainteresowany pracą w tej firmie?

Iza

Czy firma potrzebuje aktualnie ludzi? Wiecie może coś w temacie?

ID
@Iza

Na pewno, ogloszenie na operatora i nie tylko na pracuj.pl widuje regularnie

ajaj

Mi się nawet podoba, praca nie jest ciężka fizycznie, chociaż jest wiele innych mankamentów ale na moim stanowisku bardziej to walory zapachowe :) Fajne jest to że pracownicy którzy pracują dłużej niż 1 sezon mają wyższą stawkę, 1 zł brutto ale zawsze coś. Kontrola jakości 15 zł brutto kobiety, 16 mężczyźni Wózek 17 zł brutto Karcher z tego co pamiętam 16 zł brutto Zwykli pracownicy którzy nie wiedzą gdzie jutro trafią mają chyba 13/14 brutto Stawki wyżej oczywiście w sezonie Zasyp praca nudna, ciężka nie jest zwłaszcza że godzinę sypiesz owoc a godzinę układasz puste skrzynki, na piątce obok pakowni sypiesz 8 godzin z prędkością 2 skrzynek na minutę, fizycznie do wytrzymania nawet dla chudego faceta Mistrzynie bardzo miłe, ale to moje wrażenie po 3 miesiącach pracy, ktoś pisał że wyglądają groźnie, fakt, ale nie taki diabeł straszny :D Ogólnie jest spoko, 16 czy 17 na umowie wygląda fajnie ale z racji iż państwo wali nas z podatków jak może to wypadało by podnieść stawki tak żeby najsłabiej zarabiający zarabiali te 2500 netto na miesiąc, problem z brakiem stałych pracowników szybko by się rozwiązał bo armia ukraińców w szeregach firmy irytuje tak samo tych niższych i tak samo ludzi którzy wydają im polecenia, jak ukrainiec coś musi zrobić to nagle "ja ni znaju", oczywiście nie wszyscy bo spotkałem kilku takich co uczyło się polskiego w czasie wolnym i dało się z nimi dogadać jak z polakiem, a i od pracy nie stronili, z Ukrainy mężczyźni pracują ciężko w większości ale za to kobiety unikają pracy, co 40 minut na fajce, szkoda gadać. Głupio trochę że ja pracując 8 godzin z jedną przerwą zarabiam złotówkę brutto więcej od pani z ukrainy która tak umiejętnie się miga od pracy że robi to codziennie.

Weronika

Czytałam sporo opinii na temat tej firmy, niestety ile ludzi tyle opinii. Jestem bardzo ciekawa co możecie powiedzieć na temat struktury i funkcjonowania „Materne Polska”? Jak wygląda kwestia wynagrodzeń, czy można liczyć na premie bądź inne benefity? Czy można wiązać z nią plany na dłuższą współpracę? @Koles, czy rozmawiałeś twarzą w twarz na temat wynagrodzeń z kierownictwem?

koles

panowie prezesi czas najwyzszy skonczyc z kiepskim wynagradzaniem pracownikow mamy 21 wiek 2018 rok kazdy z pracownikow powinien zarabiac nie mniej niz 2500zl netto na reke za 168 godzin pracy w miesiacu

Weronika

@Lotny, możesz powiedzieć coś więcej na temat traktowania pracowników w tej firmie, o jak dużej rotacji pracowników mówimy? Twierdzisz, że firma nie dba o swoich pracowników, czy ktoś z Was uważa inaczej? Pozdrawiam!

Sezonekozonek

Pracuję tam od jakiegoś czasu... i rzeczywiście (usunięte przez administratora), stawka niska jak na takie warunki.. czasem niebezpieczne, jak Ci sie coś stanie to twoj problem. Szkolenie mialem jedno odbebnione zeby w papierach sie zgadzało. Ludzie tam przychodzą na chwilę bo dłużej sie wytrzymać nie daa. Tu sie dobrze ludzi nie traktuje, chyba ze na górze ale i tu sie słyszy ze czasem różnie bywa..

Weronika

@Lotny, czym Twoim zdaniem charakteryzują się wybrani pracownicy? Jeżeli „Materne Polska” nie organizuje szkoleń, tak jak napisałeś, to w jakiś inny sposób uczy pracowników rzeczy niezbędnych aby skutecznie mogli wykonywać swoje obowiązki? Bardzo proszę Cię o wyjaśnienie tej kwestii na tym forum.

Lotny

To jest oczywiste, że firma nie dba o swoich pracowników i nie organizuje dla nich szkoleń. Przecież nie warto przy takiej rotacji zatrudnionych. No chyba, że należy się do wąskiego grona wybranych.

Weronika

@Pracownik, jakie konkretnie obowiązki wykonujesz na produkcji „Materne Polska”? Możesz coś powiedzieć o swoich warunkach zatrudnienia, które są podstawą Twojej współpracy z tym pracodawcą? Czy pracodawca ten organizuje Ci szkolenia podnoszące Twoje umiejętności? Bardzo proszę o wypowiedź, osoby chcące zatrudnić się w obszarze produkcyjnym tej firmy, chętnie się z nią zapoznają.

Zostaw merytoryczną opinię o „Materne Polska” - Łopatki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

„Materne Polska”
2.8/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • łopatki 37A