Ledrin Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Ledrin Sp. z o.o.

Obserwator

Jak tak ci było źle to po co pracowałeś a teraz plujesz.

Robie w Anglii
@Obserwator 16.05.2017, 14:56
Jak tak ci było źle to po co pracowałeś a teraz plujesz.

Pracowal do chwili znalezienia lepszej pracy, a opinie o pracodawcy przekazal innym ktorzy zastanowia sie 2x zanim zatrudnia sie w Ledrin.

pullman47

Nie polecam pracy w firmie Ledrin. Właściciele to ludzie którzy płacą mało a dużo wymagają. Branża w jakiej działają (kaletnictwo) wymaga od pracowników fachowości a ludzi wykształconych i doświadczonych w tym kierunku praktycznie nie ma. Mimo to nie szanuje się tych którzy są tam zatrudnieni. Szef potrafi zwyzywać od świń itp. W czasie gdy byłem tam zatrudniony w zakładzie pracowało około 50 osób i wszyscy (od sprzątaczki po kierownika produkcji) oficjalnie za najniższą krajową! Wiem że u innych pseudo przedsiębiorców bywa gorzej, ale u tego też jesteś traktowany jak .... eh, szkoda gadać.

Masz doświadczenie w pracy w firmie Ledrin Sp. z o.o. i wiesz jakie wymagania ma szef? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Ledrin Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ledrin Sp. z o.o.