Złota Nić Restauracja

Opole

Opinie o Złota Nić Restauracja

xzm
użytkownik zarejestrowany

kolbak, wydaje mi się,że w chwili obecnej trzeba przede wszystkim trzeba skupić się na posiadaniu odpowiedniego doświadczenia. Z tego co wiem to podstawa u nich nie jest za wysoka ale można sobie spokojnie dorobić mając napiwki - wystaczy być miłym dla klientów

makey

jeżeli masz zamiar przyjąć się do pracy do grupy SP to porzuć marzenia o wielkich pieniążkach o normalnych relacjach.najpierw będzie słodko a później bardzo gorzko,a ponadto bądź pewien żeprzez cały czas będziesz szpiegowany przez właścicieli

makey

powiem tak! (usunięte przez administratora)...kosztem pracowników! jeżeli masz zamiar się zatrudnić w złotej nici,przemyśl to dokładnie,bo nie warto! (usunięte przez administratora)... którzy myślą że zjedli wszystkie rozumy,bo mają troszkę pieniędzy. do dzisiejszego dnia czekam na wypłacenie zaległej wypłaty i chyba już jej nie odzyskam. pozdrawiam wszystkim i odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!

pracowałem pracodawcy ok zwolniłem się z osobistych powodów

Zostaw opinię o Złota Nić Restauracja - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Złota Nić Restauracja