Hydro-Mar Mariusz Matyszczak

Częstochowa

Opinie o Hydro-Mar Mariusz Matyszczak

goralek

noo powiem Ci @qwerf, że ofertę mają całkiem ciekawą i dużą przede wszystkim. Zastanawiam się nad tym, czy szukają pracowników. Wiadomo, pewnie głównie potrzebują ludzi na produkcję, ale może też jacyś serwisanci czy magazynierzy są im potrzebni, byłoby dobrze

Panek

A ja tam nie wiem o co Wam (albo Tobie kolego) chodzi. Jak się nic w pracy nie robi i na niczym się nie zna, nie ma się kompletnie podejścia do klienta to tak jest. A poza tym nigdy nie słyszałem żeby Pan Mariusz darł się na kogoś w taki sposób jak Ty piszesz. NIe ma idealnych szefów ale jemu do skurwysyna dużo brakuje. Nie pracowałem, nie pracuje w tej firmie ale mam z nią kontakt.

były pracownik

Podpisuje się obiema rękami pod w/w wpisem. Ten "śmieć" nie powinien stąpać po ziemi ani oddychać! Dla takich "zer" nie powinno być miejsca w społeczeństwie!!!

były pracownik

Firma Hydro-mar Mariusz Matyszczak to kompletne(usunięte przez administratora) Pseudo "SZEF" Mariusz Matyszczak ciągle niezadowolony z pracy (najlepiej pracuj "ZA DARMO" oczywiście "BEZ UMOWY")większa część pracowników pracuje na "CZARNO"! Mobbinguje na każdym kroku, standardowa rozmowa z pracownikiem to: co ty "(usunięte przez administratora) "NIE (usunięte przez administratora)itp. Ucinanie pensji to norma. Firma działa w branży sanitarnej w Częstochowie. Omijać "TO COŚ" z daleka!!!

Zostaw opinię o Hydro-Mar Mariusz Matyszczak - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydro-Mar Mariusz Matyszczak