Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Opinie o Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

inez

[usunięte przez moderatora]jednych przez drugich, minimalne wynagrodzenie przy średniej na głowę bardzo wysokiej, zawyżanej przez wybrane jednostki i najwyższe kierownictwo, jedni siedzą i pracują tj. na pół etatu bo drugie tyle przepiją kawkę a inni głównie młodzi zapychają za resztę.. komuna się dawno skończyła, ale nie w R-ku

Zostaw opinię o Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna - Rybnik

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna