Alfred Machała Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Micar

Gdynia

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Alfred Machała Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Micar
3 4 6 1

Opinie o Alfred Machała Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Micar

Administrator

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Micar? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Jacek

banda partaczy, dodatkowo nie płacą

arek

naprawiano mi drzwi oraz nadkole lakierowanie jakby walkiem malowali a na nadkolu wypryski takze nie malowano w komorze lakierniczej gdyz widac drobinki piachu.nie polecam.

Passat b4

Zdecydowanie nie polecam!!! Złodziej, łże prosto w oczy. Samochód po naprawie jest w gorszym stanie niż przed. Trzyma auto dlugo bo niby czeka na jakąś część a tak naprawdę wykręca i wstawia prawie padnięte.

Swen
@Passat b4 03.04.2012 20:26

Tak jak nazwa ulicy dziadostwo a w dodatku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o Alfred Machała Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Micar - Gdynia

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfred Machała Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Micar