Ran-Dickmar Sp. z o.o.

Opinie o Ran-Dickmar Sp. z o.o.

Jan

Firma godna polecenia

Bardzo dobry pracodawca, świetni ludzie i atmosfera. Niewielka rotacja pracowników powoduje nawiązanie fajnych relacji się na prawdę na długo. Duży szacunek do pracownika, nie ma mowy o jakimś wykorzystaniu bądź niedocenieniu. Polecam zarówno oddział w Tarnobrzegu jak i w Warszawie!

Podobno wiesz o firmie Ran-Dickmar Sp. z o.o. więcej niż inni. Zapraszmy na nasze forum, podziel się prawdą.

Zostaw opinię o Ran-Dickmar Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ran-Dickmar Sp. z o.o.