Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska Sp. z o.o.

er

no w sumie wiesz jest to stanowiska specjalsity na prawde musisz sie znac na tym co robisz @hhgd ;) wiec nic dziwnego ze wymagania do pracy sa tutaj spore

Ania

hej jest oferta pracy w obikś możecie mi coś powiedzieć o pracy, atmosferze i zarobkach bo zasanawim sie czy aplikować ???

xyz

Od zeszłego roku, gdy odszedł jeden z pracowników, firma zaczęła lepiej prosperować.

praca być może fajna ale słyszałam, że mało opłacalna - słabe zarobki... ktoś może się na ten temat wypowiedzieć?

Zostaw opinię o Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska Sp. z o.o.