Montech Sp. z o.o.

Łęczna

Opinie o Montech Sp. z o.o.

pracwnik

kołchoz, kołchoz, kołchoz teraz przeniesiona na Łuszczów drugi 108. Robota na krzyk. Spora część ludzi tam robi pod wpływem ... i nie tylko pracownicy. Tendencja zatrudnienia to umowa zlecenie a najlepiej to na czarno. O stawkę się trzeba wykłócić. Ciągłe delegacje, Sprzęt stary, hala zasyfiona od cięcia palnikami i szlifowania blach. Po 2h pracy unosi się na hali siwo-żółto kurz. odnośnie BHP to jest pasta do rąk.

Macie wiedzę na temat firmy Montech Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!

Zostaw opinię o Montech Sp. z o.o. - Łęczna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Montech Sp. z o.o.