Spółdzielnia Pracy Fryzjersko-Kosmetyczna Salon nr 17

Białystok

Opinie o Spółdzielnia Pracy Fryzjersko-Kosmetyczna Salon nr 17

medyuz

no i co? dowiedzieliście sie czy stawka stała czy godzinowa? Mnie to tez ciekawi. Ale powiem Wam, że jesli stawka godzinowa to pewnie bedzie umowa zlecenie, a mnie zalezy na normalenj pewnej umowie o pracę. Jesli ktoś wie coś w tym temacie, dajcie znać

Czy wynagrodzenie za dodatkowe godziny jest wyższe niż standardowe w firmie Spółdzielnia Pracy Fryzjersko-Kosmetyczna Salon nr 17 ? Jak wygląda u nich praca? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Spółdzielnia Pracy Fryzjersko-Kosmetyczna Salon nr 17 - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spółdzielnia Pracy Fryzjersko-Kosmetyczna Salon nr 17