Firma Milvus Ekspertyzy przyrodnicze

Toruń

Opinie o Firma Milvus Ekspertyzy przyrodnicze

Gosia

Ta firma jest tak mała i ostatnio nikogo nie zatrudnia więc nie ma się dziwić że jakiekolwiek opinie przestały się pojawiać...

Kasia

Pracowałam w firmie Milvus. Powyższe opinie są zupełnie niezgodne z prawdą. Nie ma miejsce żadne poniżanie. Pensje dla osób wykonujących zadania kameralne są zawsze płacone na czas. Opinie wystawili pracownicy, którzy się najzwyczajniej nie sprawdzili i sami zapewne zachowywali się pretensjonalnie.

Jacek

Ta firma to totalna pomyłka, poniżanie, wyzysk. Zupełnie niesłowny, nieodpowiedzialny właściciel firmy do tego bardzo chamski i agresywny. Nie płaci na czas.

Robert

współpraca z tą \"firmą\" to strata czasu, ostrzegam potencjalnych pracowników, Pan [usunięte przez moderatora]. jest osobą z rozdwojeniem jaźni, dochodzi do tego, że mówi jedno, robi coś innego,a potem umywa ręce. Praca w tej firmie to istna udręka, nie dla osób o słabej psychice!!!Ciągłe pretensje i poniżanie nie jest do wytrzymania, także proszę się zastanowić przed podjęciem pracy tam...

Zostaw opinię o Firma Milvus Ekspertyzy przyrodnicze - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Milvus Ekspertyzy przyrodnicze