Urząd Miasta i Gminy

Serock

Opinie o Urząd Miasta i Gminy

bhk

niektórzy lubią takie tzw "ciepłe posadki" jak to określiłeś @fiks. To jest że tak powiem dość bezpieczne - dociągasz sobie w tej samej pracy do emeryturki. Bardzo bezpieczne i nudne, tak uważam. :P

serock 3

Jak jesteś z Pułtuska to masz duże szanse... (usunięte przez administratora) Masz jeszcze jakieś pytania ?

krzychu

poczytaj sobie na forum serock w zakładkach praca w gminie, ustawiony nabór w gminie to się dowiesz

seroczanka

Czy ktoś pracuje w tym urzędzie lub pracował i mógłby powiedzieć jak wygląda rekrutacja, no wiecie o co chodzi

Zostaw opinię o Urząd Miasta i Gminy - Serock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta i Gminy