Halmax Natalia Frąckowiak

Leszno

Opinie o Halmax Natalia Frąckowiak

marienne

nie wi9em czy ta firma jeszcze istnieje, w krsie jej wcale nie widzę. adiolinie, oprogramowanie telekomunikacyjne, projektowanie sieci telefonicznych, linie telekomunikacyjne itd, tym się zajmuja czy ZAJMOWALI?

Bartek

Praca w Halmaxie polega na: 1. Dzwonieniu do ludzi i robieniu z nich [usunięte przez moderatora] , że kurier po południu przyjedzie z umową nausługi telekomunikacyjne i internetowe - wykonujesz takich telefonów każdego dnia 100. 2. 20. zgodzi się na tą usługę. 3. Sam jedziesz swoim samochodem do to klienta z czego 5 zgadza się na taką umowę. Masz jakąś inną pracę na oku, wybieraj tą drugą.

lukasz

Syf, uciekac jak najdalej, rozmowa o prace to tak zwany casting, przyjdzie 10, wybiora 5 z czego po miesiacu wszyscy uciekna, kasa zalezna od dobrej gadki i klamstwa, jak dobrze gadasz i dobrze klamiesz to moze po odliczeniu paliwa ( bo auto swoje) zostanie jakies pieniadze,

Było nas wielu

Bajzel jak w Halmaxie!

Zostaw opinię o Halmax Natalia Frąckowiak - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Halmax Natalia Frąckowiak