Opinie o Globitel Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Globitel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Globitel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globitel Sp. z o.o. w Częstochowa

Czy pracodawca Globitel Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Zyga Nowy wpis

Tak motywuje batem i dodatkowo stajesz się pozycją w Excel :)

Kacper Nowy wpis

Jaka jest hierarchia w firmie ?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Globitel Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Zyga

Tak istnieje z młodszego na starszego wyrobnika...

Zyga Nowy wpis

Nie , nie istnieje , napisałem taki przykład . Sens mojego przekazu jest taki , nie zaczynaj niczego z tą firmą i z tą kadrą zarządzającą ,a jeżeli zaczniesz tam pracować to już żałuję Twojego zmarnowanego czasu , potraktuj moje słowa poważnie , a zaoszczędzisz Sobie steru .

Patrycja

@Zyga napisz coś więcej o Twoim doświadczeniu z firma, proszę. Chciałam składać CV.

@Patrycja

Mam ponad 26 letnie doświadczenie w tej branży , także w tej firmie i z całą odpowiedzialnością radzę nie wiązać się z nimi .Mógłbym dużo pisać ,ale sama rozumiesz , nie jest to miejsce na szczegóły .Mobing w tej firmie jest taką normalnością ,że już nikt tam na to nie zwraca uwagi.Takie szczegóły to chyba tylko na prv. Potraktuj moją odpowiedź jak los wygrany na loterii .Jest tyle normalnych firm...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Globitel Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy w Globitel Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Zyga

Radzę, nie wchodzić w żadną współpracę z tą firmą.Pozniej tylko płacz i zgrzytanie zębami, a ty staniesz się kolumną w raporcie.

Jasiek

Może trzeba spojrzeć na własne błędy? Firma dobra więc dla mnie to dziwny wpis.

Zyga

Pracowałem tam, omijać szerokim łukiem. Na początku wszystko cacy później gojenie ludzi to na początek.

Julita

@P, jesteś pracownikiem w Globitel? Może mógłbyś napisać coś więcej o pracy w tej firmie? To będą pomocne informacje dla tych, którzy są zainteresowani pracą w tym miejscu. @Jerzy, a może Ty mógłbyś wyrazić swoją opinię na temat pracy w firmie Globitel? Jaka jest atmosfera pracy?

Jerzy

Jeśli ktoś nie lubi pracować to może faktycznie powinien omijać firmę bo się nie utrzyma!!!

P

Omijać z daleka, praca jako PH lub Kierownik czy Dyrektor,zwał jak zwał.

Izabela

Zastanawiająca jest ta cisza? Jest tak dobrze, że nie chce sie pisać?

adam

na przedstawiciela handlowego posiadaj akilkan nowych ofert pracy

admin

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę Globitel Sp. z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o Globitel Sp. z o.o. - Częstochowa

Globitel Sp. z o.o.