Trm Group Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Trm Group Sp. z o.o.

Zark

Nie wiem jaka jest jako Pracodawca, ale jako Zleceniobiorca u nas zaliczyła niezłą wpadkę. Podjęła się wykonawstwa projektu, 2x przekładała termin wykonania, aż w końcu skończyło się tym że musieliśmy szukać kogoś innego.

doli

Witajcie wszyscy. Interesuje mnie ta firma , jednak nie chce nagle stanąć w miejscu. Stąd moje pytanie czy firma umożliwia podnoszenie swoich umiejętności i kompetencji poprzez jakieś szkolenia itp.? samo zorganizowanie @ganda nic niestety nie da ....

Masz nowe wiadomości na temat pracy lub zatrudnienia w firmie Trm Group Sp. z o.o.? Napisz nam co uważasz, jaka jest Twoja opinia.

Zostaw opinię o Trm Group Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trm Group Sp. z o.o.