Opinie o Horyzont S.C. Technologie Internetowe w Poznań

Horyzont S.C. Technologie Internetowe
counter
2 5 6 5 1
Zuza Nowy wpis

Dlaczego uważasz, że ograniczone są możliwości rozwoju? Mama inne zdanie

Mistrz_Yoda Nowy wpis

Obecnie spółka w grupie kapitałowej Vectra. Zarząd dba o to aby pracownicy czuli się jak w domu. Zarobki powyżej przeciętnej, ale bez żadnych pakietów socjalnych. Ze względu na ograniczone możliwości rozwoju nie jest to miejsce na długoletnią karierę. Dla osób szukającej pierwszej pracy w branży polecam.

Administrator Nowy wpis

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat Horyzont S.C. Technologie Internetowe. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

mary Nowy wpis

@lolo dowiedziałeś się może coś więcej o zarobkach i socjalu u nich i czy to jest umowa o pracę czy moze jakieś zleceni??

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

lolo

Kasa ani dobra ani zła. Gorzej ze jest bajzel wiec klienci sie wnerwiają i psy na tobie wieszają a zarząd ma to w pompie. Ja się wypisałem z tego bałaganu.

Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie Horyzont S.C. Technologie Internetowe i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Horyzont S.C. Technologie Internetowe - Poznań

Horyzont S.C. Technologie Internetowe