Horyzont S.C. Technologie Internetowe

Poznań

Horyzont S.C. Technologie Internetowe

Opinie o Horyzont S.C. Technologie Internetowe

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat Horyzont S.C. Technologie Internetowe. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

mary

@lolo dowiedziałeś się może coś więcej o zarobkach i socjalu u nich i czy to jest umowa o pracę czy moze jakieś zleceni??

lolo

Kasa ani dobra ani zła. Gorzej ze jest bajzel wiec klienci sie wnerwiają i psy na tobie wieszają a zarząd ma to w pompie. Ja się wypisałem z tego bałaganu.

Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie Horyzont S.C. Technologie Internetowe i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Horyzont S.C. Technologie Internetowe - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Horyzont S.C. Technologie Internetowe