Horyzont S.C. Technologie Internetowe

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Horyzont S.C. Technologie Internetowe
2 5 6 1

Opinie o Horyzont S.C. Technologie Internetowe

Administrator

Minęło już nieco czasu od dodania ostatniej opinii na temat Horyzont S.C. Technologie Internetowe. Czy wynagrodzenia uległy zmianie?

mary

@lolo dowiedziałeś się może coś więcej o zarobkach i socjalu u nich i czy to jest umowa o pracę czy moze jakieś zleceni??

lolo

Kasa ani dobra ani zła. Gorzej ze jest bajzel wiec klienci sie wnerwiają i psy na tobie wieszają a zarząd ma to w pompie. Ja się wypisałem z tego bałaganu.

admin

Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie Horyzont S.C. Technologie Internetowe i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Horyzont S.C. Technologie Internetowe - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Horyzont S.C. Technologie Internetowe