Silvermedia Sp.j. Izworski Wochlik i Bułka

Kraków

Opinie o Silvermedia Sp.j. Izworski Wochlik i Bułka

Sadamata

Nie polecam. Nie szanuje sie tam ludzi. Polskie biznesmeny z krakowa

Anka

Zastanawiam się nad aplikowaniem do Silvermedia Sp.j. Izworski Wochlik i Bułka - Kraków. Szukam informacji o tej firmie, panujących tam warunkach pracy i płacy, możliwościach rozwoju. Dodatkowo, czy jakikolwiek, a szczególnie pozytywny wpływ ma na tę firmę powiązanie z Grupą A...?

mefi
użytkownik zarejestrowany

fajnie, że jest tam wiele młodych osób zupełnie inaczej sie w takiej grupie pracuje, chociaż mam nadzieje ze starsi pracownicy rowniez sa pomocni.

evolution

Wizjonerzy? I właśnie dlatego im się udaje. Pracownicy to mili bardzo ogarnięci ludzie do tego atmosfera, która powoduje że z chęcią idziesz do pracy. Bardzo ciekawe projekty, niesamowity rozwój w ostatnim czasie i duże możliwości działania - tylko chęci potrzebne. Wymagana jest samodzielność, rzetelność i rezultaty - ale o to chyba właśnie chodzi. Wszystkim polecam pracę w Silvermedia.

kulson

Warunki pracy są na super poziomie. Współpracownicy rozwijają i rozbawiają do łez :)

filantrop

tragedia... zero szkoleń.. zero rozwoju... stoi się w miejscu a nawet cofa... tylko na obietnicach się kończy... (usunięte przez administratora)

zniesmaczony

Słabo, słabiutko. "Prezesi" udają wizjonerów, karmiąc ludzi obietnicami, których nigdy nie realizują. Ale skąd mają wziąć środki na realizację obietnic(usunięte przez administratora) Fajna jest natomiast atmosfera. Pośmiać się można, czasem czegoś nauczyć.

Zostaw opinię o Silvermedia Sp.j. Izworski Wochlik i Bułka - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silvermedia Sp.j. Izworski Wochlik i Bułka