Utex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Rybnik

Opinie o Utex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

bbnn

to fakt, trudno się nie zgodzic z @bb że staże są grosze, natomiast one służą raczej do zdobycia doświadczenia, jak wchodzimy na rynek pracy jako młodzi ludzie

bb

dlaczego wspomnienia co zwalniaja a biora mlodzikow na staz za grosze bo w up widzialem kartke

aa

jeszcze 3 miesiące a potem już wspomnienia dobrych czasów

conowego

co nowego w utex-ie?

15yoworker

Cóż, było miło gdy firma miała w składzie stary zarząd teraz ...słabo, wąsko i bez przyszłości pracują tam ludzie którzy są przytwierdzeni do siedzeń. dla młodych tak dla starych nie

Zostaw opinię o Utex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Utex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe