Opinie o Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielsko-Biała

Waclaw

trele morele

pokemon

ja lubie kamila byly pracownik trelemorele

taki jeden on

a może ktoś powiedzieć jak się tam ma ustawiacz maszyn ? ile na rękę ? ciężko ? 12 lat robię na i przy wtryskarkach, aktualnie mechanik-ustawiacz i myślę o zmianie zakładu na lepszy. w chwili obecnej dostaję 2300-2500 w zależności od miesiąca. opłaca się chociażby wysyłać CV do Trelleborg ? dodam że szukam czegoś, gdzie będę miał 3 z przodu na kwitku i nie mówię tutaj o kwocie brutto.

Johny
@taki jeden on

Nie ma w trelleborg kogoś takiego jak ustawiacz maszyn, jest w utrzymaniu ruchu mechanik, automatyk oraz mechanik który wymienia formy, jeżeli chodzi o finanse to ciężko mi powiedzieć , myślę, że mają w okolicach 3k

LoloBolo

Zastanawia mnie jak reagują na reklamacje z ewidentnej winy pracownika na zmianie Pana B. Podwyżki będą ale nie wiadomo do końca jak duże. Ogólnie zakładu nie polecam.

Operator

W weekendy 3 osoby pracują i specjalnie ogrzewanie wyłączają!

@Operator

A tam kiedykolwiek jest ogrzewanie? Chyba w lecie od słońca i przy włączonych maszynach od których bije cieplo a jak są 3 maszynywlaczone to trudno żeby bylo inaczej. Kto tam o Tobie mysli?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Ela

Najgorsza firma jeski chodzi o prace w Bielsku. Niee mam nic więcej do powiedzenia.

z.z
@Ela

może i jest gorsza ale nie najgorsza wierz mi że jest jeszcze gorszy zakład od trelleborga jeżeli chodzi o wynagrodzenie

@z.z

No to sobie pracuj w trelle skoro jest gorszy. Mowie ze swojego dotychczasowego doświadczenia w tej firmie. O ule mozna to tak nazwać.

Prezes

Oh jasne, jest tak wspaniale, że każdy się ciągle zwalnia i nie mają ludzi do pracy. Dziewczyny jeb*ą na ferro, gumach i dwukomponentach, zapier*alają jak mały samochodzik a dział obok sobie stoją, siedzą pier*olą o (usunięte przez administratora) marynie i mają taką samą stawkę. Ty nie masz nic do powiedzenia. Przydałby sie murzyn tam czasem,żeby można było iść sie chociażby wysrać, żeby sie później odkopać. Dają Cie raz na komputer, masz wszystko zapamiętac a potem drukowac , spisywać, latać. Za te pieniądze to są kpiny..

wiesiek
@Prezes

I to za najniższą krajową..

Witam,czy jest może rekrutacja do pracy w Trelleborg ? Mam doświadczenie na ciśnieniowych automatach odlewniczych.Na jaką stawkę mógłbym liczyć na okresie próbnym ?Proszę o poważne odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam.

Jambo
@Marcin

Marcin, z tego co mi wiadomo to potrzebuja ludzi :-) okres probny, wedlug tego co wisi na tablicy, to 1900zl brutto plus premia za niechorowanie po tym okresie plus 8% premii :-) Ludzie super :-)

Zzz

Po imprezie czas pracowac

Kowalski

Normy sa w miare do zrobienia? Czy zawyzone ze ciezko sprostac? Prosze jeszcze o info o ktorym z dzialow mowicie :D

Dedoce

Ponoc z premia bez nadgodzin mozna 1700 zarobic

johny

1:1 czyli pracujesz w sobotę to dostajesz dzień wolny , nie ma tak ze pracujesz caly weekend tzn i sobotę i niedzielę

Melek

Za weekend przepracowany jest jeden dzien do wybrania?? Czy dwa dni? Osobno za sobote i niedziele??

johny

Jak na razie to wszyscy pracują po jednym weekendzie za dzień do wybrania .

Dedoce

Obowiazkiem jest jedna sobota i niedziela do przepracowania za dzien do wybrania, a czy te dwa dni obowiazkowe sa platne? Czy tylko wolne do wybrania

lego

A jak się miewa kierownik P.L.? Sweterki dalej w modzie? Pzdr dla Lecha...

johny

Banda kretynow, wierzycie w takie rzeczy jak 1350 zł, co za bzdury , masakra jakaś

W Trelleborg za najniższą krajową 1350 zł netto nie utrzymam rodziny.

nikt
@Monika

ciekawostki,

I

Trelleborg jak najdalej od tego obozowiska.

johny

Natalia, Łukasz czy jak ci tam jeszcze, wypisujesz te same bzdury na wszystkich forach o zakładach w bielsku.

Natalia

W Trelleborg Sealing Solutions Polska robota jest na chwilę, a później do pola. Co ja powiem dziecią jak do gara nie będzie co wrzucić, bo robota na chwilę?

Zostaw merytoryczną opinię o Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział?

Zobacz opinie na temat firmy Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział
2.6/5 Na podstawie 52 ocen.

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Oddział