Buchta-Stanek Aneta Biuro Podróży Atena

Oświęcim

Buchta-Stanek Aneta Biuro Podróży Atena

Opinie o Buchta-Stanek Aneta Biuro Podróży Atena

Prażanka

byłam na weekend w Pradze z tym Biurem Atena. Wyjazd nieprzygotowany, nasz pilot (pan (usunięte przez administratora) ) nie potrafił nic opowiedzieć o zabytkach a przez 3 dni powiedział jedynie kilkuminutową informację (same oczywistości) o Czechach-z tym, że czytał to z kartki! autobus miał być klasy LUX a nie miał toalety i na początku nie było dla mnie miejsca w autobusie(dopiero zmusiłam pilota żeby się przesiadł koło kierowcy). 2 godz (zmęczeni po całym dniu zwiedzania)musieliśmy czekać na zakwaterowanie, bo przelew z zaliczką nie doszedł(a wycieczka była już zaplanowana od ładnych kilku tygodni). Odradzam

Zostaw opinię o Buchta-Stanek Aneta Biuro Podróży Atena - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Buchta-Stanek Aneta Biuro Podróży Atena