Cronimet PL Sp. z o.o.

Kłopot

Opinie o Cronimet PL Sp. z o.o.

zbych

na zalomowiksu przedstawiciel handlowy? Nie slyszalem ngdy o czyms takim

Kubaa

Nie polecam tej firmy . Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej Poszukują ciągle bo nikt nie che tam iść np Kierowcy CE chcą aby być placowym i kierowcą i jeszcze bóg wie co a grosze tak naprawdę i w życiu nie chca podwyższyć pensji.

200 zł premii to mało? W mojej firmie ludzie pracujący fizycznie równie ciężko jak w waszej zarabiają najniższą i premii świątecznej dostali po 50 zł... Z tego co słyszałem jak były mrozy to ludziom zupę wozili - tak wiem jest taki obowiązek... co nie zmienia faktu, że w mojej firmie ludzie usłyszeli "ubierz się cieplej i będzie po sprawie".

Witam wie ktos czy potrzebuja w tej firmie do pracy??

Zostaw opinię o Cronimet PL Sp. z o.o. - Kłopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cronimet PL Sp. z o.o.