Paneltech

Opinie o Paneltech

Ksawery

Wszyscy tak bardzo narzekają na zakład do waszej wiadomości Amazon powstanie do końca roku w Sosnowcu i zatrudni 3 tysiące osób! :)

lopi

z ofert obecnie to wrzucili ostatnio te dla pracowników do załadunku i wyłądunku

jobolo

Witam. Jak na moje oko to zarobki są rewelacyjne, ale chyba na warunki Ukraińskie lub Białorusi. Panowie z zarządu czas już chyba zapłacić pracownikom godne pieniądze. 10zł za godzinę nawet nie starczy na paczkę fajek. Nic tylko omijać to (usunięte przez administratora) z daleka. Ale to Polska właśnie i można płacić głodowe stawki. Śmiech na sali.

dla marudy
@jobolo

Omijać z daleka, ale pracuje tam pół życia. Czy ktoś tam cię zesłał na przymusowe prace. To właśnie przez takie (usunięte przez administratora) zaniżane są stawki i nie można zarobić więcej. Pracodawcy zawsze są pewni że znajda takiego jelenia, który z WŁASNEJ WOLI podpisze umowę. na głodowej stawce. Trzeba było wziąść dodatek do fajek +2 zł na dzień::. Każdy z NAS odpowiada za swój los więc nie mozna mieć pretensji że tam pracujesz za taka stawkę. Pewnie na rozmowie nie mówili ci że będzie 10 euro/h pozdro i miłego dnia

Ryszard

Nie polecam, fatalna obsługa, towar rzekłbym nie pełno wartościowy bo z wadami technicznymi - widać cięcie na kosztach materiału. Właściciele to jakieś nie porozumienie buractwo!

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Paneltech? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. eksportu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
hhhh

Chyba w dwa miesiące i to z sobotami:)

olekkk

Jest jakaś szansa na zatrudnie w Paneltech?? Słyszałem od znajomych, że zarabia się 2500-3000 na rękę. Taka praca by mi odpowiadała.

hfh

Sara pracownicy Paneltechu dużo nie wymagają zetelne stawki i traktowania jak człowieka a nie jak śmiecia. Zetelna stawka czy odpowiednia do wykonywanej pracy i obrotu firmy . Chłopcy którzy pracują na hala maja po 11zl na godzinę brutto po 4latach masz 12zl na godzinę i czy to jest dobra placa??na dzisiejsze warunki. Róbcie co chcecie zatrudnijcie sie tam w firmie a po roku bedzie pisac tak samo jak ja i inni pracownicy

horek

kurcze stawki sa mizerne a moze były i cos sie zmieniło do tej pory czy wiecie cos na ten temat wiecej jak jest naprawde w tej firmie bo wiadomo kazdy chialby zeby oplacalo sie pracowac i wystarczylo na rachunki i inne rzeczy potrzebne wiec dobrze byłoby wiedziec czy warto aplikowac moze premie maja dosatkowo....

jack

Wypłata zawsze 10 jest i to tyle z plusów pracy w tej firmie stawki bardzo bardzo mizerne

Paneltech jest super!!! Nic tylko sie zatrudnić tam!!!

piotrek

Jak jest teraz w paneltech, bo słyszałem, że kiedyś było całkiem okej, ale po tych komentarza to nie wiem, czy ubiegać się o stanowisko.

badboy
@piotrek

Piotrek jeżeli podejmując decyzję o podjęciu pracy kierujesz się opiniami z gowork (najczęściej pisanych przez byłych pracowników mających do wszystkich pretensje tylko nie do siebie)(usunięte przez administratora)Zadowoleni najczęściej nie piszą tu opinii. Z resztą zobacz w tematach innych firm .... Tu, każda firma ma większość negatywnych wypowiedzi. A prawda jest taka ,że zarobisz ile sobie wynegocjujesz... Uważasz ,że płaca jest poniżej Twoich oczekiwań szukasz innej roboty...

gosc

ta firma to jedna pomyłka zerowy kontakt od handlowców poprzez kierownictwo nie radzę nikomu na podstawie własnych doświadczeń

ddjifsduk

Przyjmij sie do Paneltech a pozniej zaloguj sie na strone (usunięte przez administratora) Prezesi dajcie podwyzki bo zyc sie nie da z takiej wyplaty

magazynier

firma duzo inwestuje w siebie a nie w pracownikow nowy biurowiec nowe maszyny nowe linie produkcyjne a pracownik na podwyzke nie ma co liczyc. praca nie adekwatna do stawki nie polecam !!

Pawełek

Dodam od strony małego klienta: Miałem małe zamówienie z konkretnym rysunkiem wiaty ..poszukiwałem płyt warstwowych . Obsłużono mnie i olano !!! umawiano się ze mną na kontakt i nic ze 3 razy . Handlowcy to żenada - nie potrafią odpisać na maila ,Są nierzetelni !! i jak klient jest mały to nie mają na niego czasu ( mała premia ) .. powiem tak teraz buduję dużą hale i już się nie mam ochoty oglądać ludzi którzy mają mnie gdzieś ..

M.C

Pracowałem na nowej hali. Stawka to kolo 10 zl wszystko spoko, ale w ogóle nie dbają o pracowników. Nie masz szans sobie czegoś zaplanować np. weekendów z rodzina bo liczy sie tylko produkcja i to co powie kierownik.Szanse awansu nie mozliwa. Uklady na wysokich stopniach nie masz szans rozwoju chyba ze poslubisz corke prezesa :] Nadgodziny sa ale to i tak sie nie oplaca bo potem odciagaja skaldki i wychodzisz tak jak bys normalnie robil na luzie i w spokoju tylko nie masz 300 zl wiecej. Jak na wakacje robota do studentow spoko ale rodziny nie wyżywisz z tego pozdrawiam

Aldonominator

Zdecydowanie nie polecam, na podwyżkę nie ma co liczyć, śmieszne pieniądze, na premie nie ma co liczyc. Pracujesz w kiepskich warunkach, wyzysk ludzi niesamowity !! Z plusów to wypłata na czas paczki na święta, ubrania robocze i środki ochrony bez problemu, nadgodziny płacone co do grosza lecz podejście kierownictwa do pracowników daremne. Nie polecam !! !! !!

................

(usunięte przez administratora) na nowe auta dyrekcji.. a kierownictwo styropianu to ino patrzy zebys robil i nie zadawal pytan. obroty firmy masakrycznie wysokie a zarobki 1500zl... ZAL..

Jacek Paneltech

Każdy normalny pracownik uciekł z panelte (usunięte przez administratora) , bo wynagrodzenie nic ekstra, profesjonalizm co na temat usługi klientowi to komedia i co na temat organizacja pracy to jest tragedia...

SZTEFAN KRAJZYGA

Nie prawda że za nadgodziny nie płaca bo płaca jak masz nadgodziny to ci wypłaca co do złotego :) Tylko że słabe zarobki jak na dzisiejsze czasy bo co to tam 10 zł na godzine brutto to na dzisiejsze czasy trochę mało a na PODWYSZKI się nie zanosi :( A co lepsze to chłopcy co sie przyjmowali 3 lata temu to mają wieksze stawki niż ci którzy pracują tam troszke dłużej :) i taka jest prawda :):):)

Zostaw merytoryczną opinię o Paneltech - Chorzów

• Jak się pracuje w Paneltech?

Zobacz opinie na temat firmy Paneltech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paneltech?

Paneltech