Dzian-Druk Sp. o.o.

Pabianice

Opinie o Dzian-Druk Sp. o.o.

Tęcza

Firma ta od poł roku nie ma zarządu ,a ludzie ktorzy twierdzą ,że nim są nie mówią prawdy. Nie polecam,obiecują złote góry a za chwile nie będzie ich ,ani tej Firmy.:(

Lucyna

9 lat temu współpracowałam z tą firmą fajni ludzie służący pomocą , mili, sympatyczni , życzliwi . Pamiętam P. Bogusię i Jacka Lipińskiego

polak

Jestem ciekawy kiedy Pracodawcy pójdą po rozum do głowy bo jak do tej pory to złapał kozak tatarzyna a tatarzyn za łeb trzyma.

seowianka

no to chyba najważniejsze,w sumie taka branża, że powinni dbać również o swój internetowy target, jak ktoś szuka w necie informacji to i na stronę trafi, mają dobre SEO

onna

Pani Dyrektor to [usunięte przez moderatora] i pracoholiczka, poprzednia ekipa tworzyła fajną rodzinną firmę i świetna atmosferę, ale to się skończyło parę lat temu, nieliczni jeszcze pamiętają i wspominają. Ludzie fajni, ale sfrustrowani, odradzam :(((

Witam. Oprócz tego że Pani Dyrektor jest nieźle [usunięte przez moderatora] i szef jak chce to odpowie dzień dobry bo uważa cię za robola pod każdym względem. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to trzeba przyznać że wypłacane zawsze na czas , oczywiście nie ma kokosów zapomnij o podwyżce :P. Jak pójdziesz na zwolnienie to uważaj wracając czy nie dostaniesz wymówienia bo pani Dyrektor stwierdzi że zrobiłeś to specjalnie. Następne przykazanie NIGDY nie sprzeciwiaj się pani [usunięte przez moderatora]. ona jest Bogiem!!!!! Ogólnie firma upadnie tak jak Pawo ( to tylko moje zdanie ) szef sam do tego doprowadzi........

Zostaw opinię o Dzian-Druk Sp. o.o. - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dzian-Druk Sp. o.o.