Wws-Polska Robert Pakuła

Nowa Wieś

Opinie o Wws-Polska Robert Pakuła

xx

Typowy Janusz biznesu. Zarobić jak najwięcej jak najmniejszym kosztem. Zero integracji, zero spotkań, zero benefitów. Rodzinny biznes, gdzie jedna osoba jest bardziej zakłamana od drugiej. I nieważne jakie stanowisko masz w umowie to i tak jest się od wszystkiego. Jedyny plus to pensja na czas.

gość

uwaga !!! firma działa na zasadzie amway. właściciel chce aby założyć własną działalność gospodarczą i jednocześnie mięć na tobą cała kontrolę. Jeśli ktoś lubi ładować własną kasę w czyjś biznes gorąco polecam.

Zostaw opinię o Wws-Polska Robert Pakuła - Nowa Wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wws-Polska Robert Pakuła