Grelavi S.A.

Olsztyn

Opinie o Grelavi S.A.

Praca

Witam poszukuję osób, które mają doświadczenie w wylęgu drobiu . Praca w województwie Lubelskim . mail rekrutacja@cisadvisors.pl

ar

@ nhahaha - a czy możesz bardziej dioprecyzować swoją opinię? piszesz o "towarzystrwie wzajemnej adoracji" - a może jakieś przykłady konkretnych sytuacji?

hahaha
@ar 18.10.2016 21:58

Naucz się poprawnie pisać po polsku, bo aż oczy bolą od patrzenia na te twoje bazgroły.

hahaha

Ciekawe czy potrafiłbyś wyrecytować tę formułkę obudzony o drugiej w nocy dodatkowo aportując. Towarzystwo wzajemnej adoracji pobierające prywatne lekcje języka angielskiego - pozdrawiam was środkowym palcem.

były pracownik

Jeśli lubisz być poniewieranym przez psychopatyczną szefową produkcji to droga wolna. Na umowę o pracę nie licz, ludzie pracowali tam po pięć i więcej lat na umowie zleceniu. Zastanów się czy chcesz marnować czas na ten syf.

były pracownik

Ta firma to patologia. Wylęgarnia w Kętrzynie zyskała sobie przydomek "Grelauschwitz" i ta nazwa idealnie oddaje warunki pracy jakie panują w tym zakładzie. Na jedną z ferm zaczęli już nawet sprowadzać ukraińców bo nikt inny nie chce pracować w tych ich kołchozach. Przestrzegam przed pracą w tej firmie, szkoda zdrowia.

Jakub

Bardzo dziwny i złośliwy Prezes Dale.

obóz pracy

Forma zatrudnienia : umowa zlecenie Czas pracy : średnio 12 godzin dziennie, w tym w niedziele i święta Stawka : 8 zł brutto Atmosfera pracy: wyścig szczurów, powszechne są nepotyzm i kumoterstwo oraz donosicielstwo

first one

Odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firmą.Bazują na pracownikach z umowy zlecenia,zaś ludzie muszą tam pracować po 14 albo 16 godzin za 8 zł/h,(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Grelavi S.A. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grelavi S.A.