Atest Hurtownia Materiałów Tapicerskich

Tychy

Opinie o Atest Hurtownia Materiałów Tapicerskich

Zuzia

Czy firma normalnie funkcjonuje? Dlaczego nikt nie pisze na forum? Taka dobra praca?

Maja

A jak obecnie wygląda praca w Atest Hurtownia Materiałów Tapicerskich? Czy na przestrzeni ostatnich lat zaszły w firmie jakieś znaczące zmiany? Czego obecnie można spodziewać się po rozpoczęciu tu pracy?

krzysztof

pracowałem kilka lat ale wyjechałem do Irlandii. Praca jako przedstawiciela byla podobna jak w innych firmach , moze nie byla super wysoko platna, ale jak sie dobrze sprzedało towar, to mozna bylo calkiem niezła prowizje dostac. prowizja była owszem opóźniona okolo 1 miesiac, bo nie wszyscy klienci płacili w terminie, ale zawsze była wypłacona. generalnie nie było wiekszych problemów. Zawsze sie znajdzie ktoś , kto chciałby siedziec w domu nic nie robić i żeby mu jeszcze za to płacili. to niech szuka dalej.

kali

Dużo tzn. ilu i dlaczego nie pracujesz już w tej firmie jak tak zachwalasz

Zostaw opinię o Atest Hurtownia Materiałów Tapicerskich - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atest Hurtownia Materiałów Tapicerskich