Stylowa Moda Izabela Jabłonowska

Opinie o Stylowa Moda Izabela Jabłonowska

magda

Misia
@magda 30.10.2014 06:51
to chyba nie firma.sadzac po adresie miesci sie w mieszkaniu,watpie by zatrudniala ludzi, jakie miasto tacy stylisci...

To firma istniejąca od wielu lat. Korzystam z jej usług z mężem, koleżanką i mamą. Mają wspaniałych fachowców, a główna stylistka jest przemiła, ma wyczucie gustu i ogromną wiedzę. Dojeżdżają do klientów w całej Polsce. Ja miałam robiony przegląd szafy w Sopocie, a zakupy robiłyśmy w Warszawie. Z całego serca polecam wszystkim.

Zostaw opinię o Stylowa Moda Izabela Jabłonowska - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stylowa Moda Izabela Jabłonowska