Feerum S.A.

Chojnów

Opinie o Feerum S.A.

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@Życzliwy a możesz opowiedzieć coś więcej na temat samej pracy w Feerum S.A.? Czy jesteś zadowolony z samych warunkach, na jakich zostałeś zatrudniony? Opowiedz więcej - osoby poszukujące pracy w Chojnowie na pewno to docenią.

ŻYCLIWY

DANIEL PREZES JEST OK JACEK W. KIEROWNIK TO SZUJA ,DBA TYLKO O SWÓJ INTERES INNI SIĘ NIE LICZĄ TYLKO KASA I NIC OD SIEBIE,JAK TE GRABIE TYLKO GRABIĄ DO SIEBIE CIEKAWE CZY KTOŚ SIĘ ZGADZA ZEMNĄ

Paulina
użytkownik zarejestrowany

@uczciwy możesz powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach?

u
użytkownik zarejestrowany

czy u nich są może teraz jakieś przyjęcia do pracy w suszarniach zbożowych?

uczciwy

Nie polecam współpracy z tą firmą jako podwykonawca ponieważ są niesłowni ale największym problemem są płatności trzeba długo upominać się o własne ciężko zarobione pieniądze . Mógłbym dużo jeszcze napisać ale szkoda nerwów . NIE POLECAM

max

Znowu ta nieszczęśliwa wigilia tradycyjnie biurowa ,a ktoś napisał że wigilia była z zarządem i pracownikami ,ale nie dodano ,że z biurowymi . Powtarza sie sytuacja że w tej firmie pracownik fizyczny jest niczym zerooo .A szlachta sie bawi przykre

m.w

Po ponad roku pracy można powiedzieć ze można sie nauczyć porządnego spawania. Ludzie w porządku.

miki

pracownicy traktowani jak śmieci, prezes i czlonkowie zarzadu to ludzie bez godnosci i honoru, dbaja tylko o swoj interes nie szanuja nikogo po za soba samym.

GOSC

Ktos tam jest brygadzistą?:>

Se

Pracuje już ponad rok w tej firmie, nauczyłem sie sam obsługi maszyn, szkolenia są tylko zza plecow. Tu nie istnieje "awans". O podwyżce zapomnij. Kamer więcej jak pracownikow. Brygadzisci to jeden wielki żart- żadnej wiedzy na temat elementów. Kolesiarstwo i totalny brak szacunu dla młodego pracownika, stawka na start 9,15 i rok zatrudnienia przez agencje. Jeżeli masz skończona szkole i uprawnienia to fajnie bo tu liczy sie fart gdzie Cie "rzuca"- na jaka maszynę. Magazynierów nikt nie kontroluje i tam totalny burdel i chaos. Zgnojenie i brak poszanowania pracy fizycznej to normalka u zarządu.

swoj

Co do tego zgadza sie w 100% chodzi gada jaki to nie jest slaby P.D a gosc za niego robi robote. Jak dostanie opier... od P.W to sie zbiera donpracy na tydzien np. Touch pady nie dzialaja... ciekawe ile to kasy. Ogolnie to kilka inteligentnych osob odeszlo przez niego!! Zyje na wiadomosciach od innych a pozniej swieci jak kostka smalcu.

pracujący jeszcze

Największa niewiadomą tego zakładu jest kierownik produkcji. Jest tak jak by go nie było. Brak wiedzy, kompetencji a co najgorsze chęci do pracy. Produkcja nie wie, który to kierownik, ja po kilku miesiącach zostałem uświadomiony, który to. Dziwne i niespotykane zjawisko.

MAX

Spawacz zarabia 1500-2000 a taki brygadzista czy kierowniczek co pierdzi w stołek 5000-10000 ,i smieszne działy co hvja robia a kase czepia ,a najgorsze opierdalacze to magazyn i dział technologiczny tam już totalny sajgon.Prezesie otwórz oczy.

MAX

Zrobili wigilie dla biura i kierownictwa ,a pracownik fizyczny to murzyn . By sie wstydzili albo robicie dla wszystkich albo wcale.To świadczy czym jest pracownik fizyczny który zapierdziela na całe te biurowe tałatajstwo

XXX

Czy są tam jakieś dodatki socjalne?

Wrak
@XXX 05.11.2014, 14:45
Czy są tam jakieś dodatki socjalne?

Jeśli dostałeś sie na firmę a nie przez agencje to jak najbardziej Pod warunkiem przepracowania roku...

XXX

na spawalni kolesiostwo jesteś kumplem kierownika to opieprzasz się na maksa i kierowniczek nic ci nie powie a drugiego zgnoi płace jak kot napłakał

miodek

obiecanki cacanki jak w większości firm, kończy się jak zawsze rotacją, jeden się zwolni drugi przyjdzie i tak w kółko :) duży minus: brak awansu

Jami

Jeśli jesteś z rodziny bądź masz znajomości to dużo jak nie mało :)

Tolek

Witam, jakich stawek można się spodziewać na stanowisku operator maszyn z doświadczeniem? Jaki system zmianowy obowiązuje w Waszej firmie ?

Obiektywny

Firma pod względem jakości jest mocno zacofana, brak certyfikatów, księgi jakości, totalny bałagan i chaos, jeden zwala na drugiego. (usunięte przez administratora)

Gunki

praca ok tylko tych kamer nie wiadomo poco tyle, zamiast podwyżki dać.

ciekawy

Witam, jakie warunki panują w tej firmie ? CHodzi mi głównie o prace na stanowisku operatora maszyn. Jakie zaroki itp. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Feerum S.A. - Chojnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Feerum S.A.