Opinie o ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w Osina Mała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w Osina Mała

Jaka jest kultura pracy w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa? Obowiązuje typowy dress code?

Na co dzień nie obowiązuje dress code, natomiast zależnie od stanowiska obowiązuje na spotkaniach biznesowych.

sołek

Musisz mieć swoje ubranie na początku. Potem dostajesz ubranie robocze i obuwie .

Wychustany

Mam pytanie do kierowców czy to prawda że trzeba jeździć na 10 rozladunkow i 24tony ręcznie zrzucić klientom ? Bo słyszałem że tak jest trzeba się natargac albo cudować z zostawianiem przyczep na parkingach i naginać solówka po miastach??

Johnsoon
@Wychustany

Niestety tak jest, dlatego też jest tam koszmarna rotacja kierowców. Starsi kierowcy trzymają się jednych tras, a nowi są wykorzystywani na maxa.

damian sobala z rząśnii

wie możę ktoś co słychać , co się dzieje w tej firmie ///? no bo jestem zainteresowany pracą tam

wojtek złośnik
@damian sobala z rząśnii

ja też jestem zainteresowany pracą tam

Elpol
@damian sobala z rząśnii

Zapraszamy :)

Wiktor

Polecam, dobra stawka, placa na czas

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Krystian

Wczasy to nie są ale jak się człowiek nauczy roboty to jest ok, płaca na czas i to całkiem dobrze

Blazej

Przyjąłem się na magazyn miesiąc temu, noe jest zle, hale są wielkie i ocieplane zimno nie jest, większość roboty robi się na maszynach, umowe dostałem od razu nie narzekam

Anitka

Pracuje ponad 3 lata w tej firmie....prawda jest taka że jak ktoś jest chętny do pracy i się nie obija to odnajdzie się bardzo szybko, biura sa nowe, każdy ma przyjemne stanowisko pracy, zarobki spore (nie znam innej firmy w pobliżu która by tak dobrze płaciła) szef owszem jest wymagający ale jak się sumienie pracuje to raczej bez powodu się nie czepia. Polecam przyjsc i się przekonac a nie czytać opinie które w wiekszości są podkoloryzowane bo czytajac je się uśmiałam :)

Alicja

Twierdzisz, że w Ełpol panuje mobbing, a to dosyć spory zarzut. Doświadczyłeś tego typu sytuacji? Podasz jakieś przykłady? Bardzo bym chciała się dowiedzieć, czy warto tam pracować, a zależy mi na dobrej atmosferze.

A może źle wybrana praca niezgodna z zainteresowaniami i stąd niezadowolenie? Firma jest spoko, polecam.

Alicja
@Tomek

W sumie masz rację, często za głosem niezadowolonych osób idzie to, że nie odnajdują się w danej firmie. NI jest ona po prostu dla nich. Tomek, co Ciebie skłania do pozytywnej opinii o Ełpol?

Logistyk4

Witam, pracowałam w tej firmie kilka lat i bardzo miło wspominam spędzony tam czas, szef owszem jest wymagający ale jesli się pracuje a nie tylko przychodzi aby przesiedzieć 8h da się bez problemu z nim porozumieć. Bardzo dobre zarobki.

Czesław

Masz inne zdanie na temat poziomu zarobków w firmie Ełpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe? Jeżeli tak, to chętnie poznam Twoje zdanie na ten temat. Pracowałeś w tej firmie, czy może Twoja wiedza na ten temat pochodzi z innych źródeł? Proszę, abyś napisał, jak to wygląda.

Ciekawy
@Logistyk4

A jak zarobki? Niech ktos napisze jak sie mniej wiecej wychodzi na miesiac, bo dla jednego "bardzo dobre zarobki" to 2000 a dla innego 7000. Moze konkretniej troche

Czesław

Nie wiem, czy wiesz, ale administrator portalu może usunąć jedynie te komentarze, które łamią zasady obowiązującego regulaminu. Przed dodaniem wpisu warto zapoznać się z regulaminem, aby na przyszłość tego typu sytuacje nie miały miejsca. Mógłbyś wyrazić swoje zdanie na temat firmy Ełpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe? Będę wdzięczny za rzetelne informacje.

Ciekawy

Moze ktos niech napisze ile sie mniej wiecej tam wychodzi na miesiac, bo "bardzo dobre zarobki" to dla jednego 2000 a dla innego 7000. Moze konkretniej troche

Czesław

Pracowałeś w firmie Ełpol? Jakiego typu obietnice złożył Ci właściciel firmy, że nazywasz go teraz osobą niesłowną? Jeżeli masz doświadczenia związane z pracą w tej firmie, to chciałbym dowiedzieć się, jak wyglądają warunki zatrudnienia w tym miejscu pracy? Podziel się z nami ogólnymi warunkami oferowanymi przez tego pracodawcę.

Maria

@Pracownica, co konkretnie polecasz? Polecasz pracę w firmie Ełpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe, czy może usługi, które oferuje ta firma? Po Twojej nazwie użytkownika można stwierdzić, że jesteś obecną pracownicą tej firmy. Jeżeli tak, to czy możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami z tego miejsca pracy? Jak ocenisz warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Zachęcam do bardziej szczegółowej opinii w tym temacie.

Pracownica

Polecam

Maria

@Pracownik1, rozumiem Twój zawód związany z pracą w firmie Ełpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe, jednak czy mógłbyś w sposób szczegółowy opisać swoje doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Co wpłynęło na wyrażenie przez Ciebie takiego wpisu na temat tego pracodawcy? Twoja uzasadniona opinia będzie pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie. @Logistyk4, możesz przybliżyć swoje spostrzeżenia odnośnie pracy w firmie Ełpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe? W swoim komentarzu wspomniałeś o bardzo dobrych zarobkach oferowanych przez pracodawcę możesz przybliżyć o jakiej stawce wynagrodzenia piszesz?

Ja wiem, że to dobra firma. Pewnie dla osób, które idą do pracy żeby pracować!

Oceniacz

Może trzeba dobrze pracować a nie szukać dziury w całym!!!

Maria

@Pracownik, rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w Ełpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe. Staraj się jednak wypowiadać w sposób rzetelny i kulturalny, nie obrażając przy tym innych osób. Co możecie powiedzieć o pracy w Ełpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe? Czy polecacie aplikować do pracy u tego pracodawcy? Jakie widzicie plusy i minusy w tym miejscu pracy?

Maria

@...., a aplikowałaś już na to stanowisko do Ełpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe? Może pracujesz już w tej firmie? @Zainteresowany, a Ciebie jaka posada by interesowała? Orientowałeś się już, czy w firmie aktualnie poszukują pracowników? Na stronie internetowej firmy widziałam, że w zakładce "Praca" nie ma aktualnie żadnych nowych ofert. Czy ktoś ma jakieś informacje o tym, że coś może niebawem się pojawi?

....

Witam wszystkich chciałabym zapytać o posadę spedytora jakie macie zdanie ? Czy ktos moze pracował na tym stanowisku. Jaka kasa? Itd :) bardzo dziekuje za pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Osina Mała

• Jak się pracuje w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
2.5/5 Na podstawie 28 ocen.

ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa