ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Aktualność
Firma ELPOL Sp. zo. o. Sp. k  Osina Mała w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

- Magazynier
- Operator automatycznej linii pakującej
- Pracownik produkcji
- Pracownik fizyczny
- Operator wózka widłowego
- Kierowca stacjonarny/magazynowy auta ciężarowego (bez uprawnień)
- Kierowca C+E Tandem
- Mechanik
- Elektryk / Automatyk

Wszelkie informacje pod nr tel. :

724 040 211

519 404 300 (transport)
Paweł Zuberek Nowy wpis

Szukacie pracowników biurowych?

@Paweł Zuberek

Oczywiście. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: - Specjalista ds. sprzedaży (dobra znajomość j. angielskiego) - Specjalista ds. sprzedaży (dobra znajomość j. niemieckiego) - Specjalista ds. kontroli jakości - Fakturzysta - Sekretarka Cv prosimy przesyłać na adres e-mailowy: magda@elpol.agro.pl

ELPOL 2021

Aktualność
Elpol Sp. z o.o. Sp. k. to nowoczesne, innowacyjne i przede wszystkim dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo branży rolno-spożywczej. Stale rozbudowywany i modernizowany Zakład Produkcyjny znajdujący się w Osinie Małej zajmuje się przede wszystkim produkcją kasz oraz ziaren spożywczych i paszowych. W ofercie posiadamy ok. 100 różnych produktów. Nasza specjalność to produkcja kaszy jaglanej, kaszy jęczmiennej pęczak oraz siemienia lnianego konsumpcyjnego. Jesteśmy również producentem cenionych wśród hodowców mieszanek dla gołębi marki ELPOL.

Szeroki zakres działania Spółki Elpol obejmuje dystrybucję towarów nie tylko na rynku rodzimym i Unijnym, ale również na całym Świecie. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Poza halami produkcyjnymi wyposażonymi w park maszynowy najnowszej generacji, nowymi magazynami wysokiego składowania oraz własną flotą blisko 30 aut ciężarowych możemy pochwalić się także nowoczesnym budynkiem biurowym.

Za sukcesem Spółki Elpol stoi wspaniały Zespół zgranych i ambitnych pracowników. Dla nas jako Pracodawcy najważniejszy jest człowiek i jego osiągnięcia. Kierując się słowami "Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces" tworzymy zespół dobrze współpracujących ze sobą ludzi, do którego i Ty możesz dołączyć.
stażysta

Czy jest możliwość odbycia stażu zawodowego jako pracownik biurowy d/s księgowości w firmie?

@stażysta

Niestety, nie zatrudniamy stażystów.

Paweł Zubr
@Pracodawca

Dlaczego?

Kris
Kandydat

Operator automatycznej linii lub specjalista załadunków ? Ktoś wie jak z zarobkami i praca ?

@Kris

Oferta jest nadal aktualna. Wszelkie informacje mozna uzyskac pod nr tel. widniejącymi w ogłoszeniu, badż na rozmowie w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy serdecznie :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY? Podziel się swoimi wrażeniami!

OFERTA PRACY
PRACOWNIKU BIURA
 Rekomendacja

Pracuję w tej firmie już dwa lata. Osobiście jestem zadowolona. Praca w wyznaczonych godzinach, weekendy wolne. Jeśli ktoś chce pracować to nie szuka wymówek i nie słucha opinii wyssanych z palca. Uważam że opinie negatywne są przekoloryzowane. Z czystym sumieniem polecam przyjść i spróbować.

stażysta
@PRACOWNIKU BIURA

Czy w tej firmie można odbyć staż jako pracownik biurowy d/s księgowości?

Stażysta

Czy w firmie Elpol można odbyć staż jako pracownik biurowy d/s księgowości?

Jaka atmosfera jest między działami w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Ebadi

Czy są przyjęcia na produkcję pozdrawiam

Katarzyna
Kandydat

Jak wygląda praca na stonowiskou specjalista ds jakości? Czy jest to praca jednozmianowa? Ile jest osób na takim stanowisku i na jakie wynagrodzenie mniej więcej można liczyć. Proszę o opinię osoby które coś wiedzą na ten temat bo co jakiś czas pojawia się tam oferta na to stanowisko i zastanawiam sie czy jest tak źle czy tak dział się rozwija.

Handlowiec
@Katarzyna

Pani Katarzyno, proszę śmiało zadzwonić pod numer zawarty w ogłoszeniu, koleżanki udzielą Pani wszystkich informacji. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie naszymi produktami obecnie rozwijamy kilka działów, stąd też duża ilość ogłoszeń o pracę.

Na jakie benefity można liczyć w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Rafal

Jedni z bardzo nielicznych przedsiębiorców w naszym regionie którzy dają tak duże zatrudnienie. Naleza im sie wyłacznie gratulacje

Damian

Byłem tam na tygodniu próbnym. Firma mocno doinwestowana, cały czas przychodzą nowe sprzęty. Na pewno tam widać przyszłość. Nie znam drugiego takiego przedsiębiorstwa w okolicy????????polecam

NocnaZmiana
@Damian

Faktycznie stosunek do pracownika znacznie się poprawił. Dochodzą nowe maszyny - widlaki. Naprawdę można być coraz bardziej zadowolonym z wykonywanej pracy.

Rafał

Zakład gorąco polecam, w ostatnich miesiącach stosunek do pracownika zmienił sie 180 st sa podwyżki, premie, awansy. Firma rozwija się w olbrzymim tempie, potrzebuja dużo ludzi, wprowadzają najnowoczesniejsze maszyny, które znacznie ułatwiają prace. Na prawdę warto iść i zobaczyć jak jest

Marcin

Co możesz jeszcze powiedzieć o ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa? Twoja opinia jest bardzo krótka, może opiszesz dokładniej co Ci się nie podobało podczas pracy w tej firmie? Każdy szczery wpis jest ważny, dobrze gdybyś nieco rozwinął swoją myśl.

aktualny pracownik -księgowość
 Rekomendacja

Aktualnie pracuję w tej firmie w dziale księgowości, jestem tutaj już od roku. Lubię pracę biurową więc jestem zadowolona ze stanowiska tutaj. Pracuje tu dużo młodych ludzi, jest miła atmosfera, mieszkam niedaleko więc lepszego miejsca pracy w okolicy nie widzę. Jak każdy mam różne dni, czasem jest natłok obowiązków ale biorąc pod uwagę całokształt uważam, że jest to dobra praca. Z tego co widzę to opinie są różne ale najpierw trzeba spróbować, a później dopiero oceniać. Ja jestem zadowolona i polecam tą firmę.

Papkiś
Kandydat

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds załadunku. Czy jest to stresująca praca? Czy jak na pierwszą pracę można dać sobie radę w tej firmie?

Jaka jest kultura pracy w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa? Obowiązuje typowy dress code?

@Pytanie

Na co dzień nie obowiązuje dress code, natomiast zależnie od stanowiska obowiązuje na spotkaniach biznesowych.

sołek
@Pytanie

Musisz mieć swoje ubranie na początku. Potem dostajesz ubranie robocze i obuwie .

Wychustany

Mam pytanie do kierowców czy to prawda że trzeba jeździć na 10 rozladunkow i 24tony ręcznie zrzucić klientom ? Bo słyszałem że tak jest trzeba się natargac albo cudować z zostawianiem przyczep na parkingach i naginać solówka po miastach??

Johnsoon
@Wychustany

Niestety tak jest, dlatego też jest tam koszmarna rotacja kierowców. Starsi kierowcy trzymają się jednych tras, a nowi są wykorzystywani na maxa.

damian sobala z rząśnii

wie możę ktoś co słychać , co się dzieje w tej firmie ///? no bo jestem zainteresowany pracą tam

wojtek złośnik
@damian sobala z rząśnii

ja też jestem zainteresowany pracą tam

Elpol
@damian sobala z rząśnii

Zapraszamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Osina Mała

ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa