Opinie o ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w Osina Mała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w Osina Mała

anonim Nowy wpis
Pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim Nowy wpis
Inne

A możesz jaśniej napisać, bo nie bardzo wiem o co chodzi? Chciałbym zostawić tu swoje dokumenty, ale wolałbym jasno znać sytuację jeszcze przed zatrudnieniem. Trochę brzmi groźnie to trucie, więc czy to jest bezpieczne miejsce pracy?

On
Były pracownik

Jak ktoś chce zarobić to spoko. Kosztem zarwanych nocy i wyłączników. Szacunkun z strony szefa brak. 3 lata i siwe włosy...

anonim
Inne
@On

To zarabianie i zarwane noce, to efekt nadgodzin? Płacą za nie większe kwoty, niż za standardowe godziny? I w jaki sposób szef okazywał brak szacunku, o którym piszesz?

Truk Nowy wpis
Pracownik
@On

Bzdury piszesz przyjacielu. Nowe zestawy. Wszystkie weekendy w domu. W tygodniu też się bywa w domu. Wyłącznik to masz na drugie. Jest tak robota planowana że nie trzeba nic kombinować.

anonim Nowy wpis
Inne
@Truk

Nowe zestawy, czyli firma inwestuje w swój rozwój? A rozwój pracowników? Kierowcy mogą liczyć na jakieś płatne szkolenia ze strony pracodawcy?

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa dogadują się między sobą?

Rrr
Pracownik
@Pytanie

Nie

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

W firmie panują bardzo fajne relacje, najlepiej świadczyć może fakt że jest dużo pracowników z wieloletnimi stażami. Naprawdę jest świetna atmosfera i nie ma żadnych negatywnych emocji. Firma ma bardzo dobra kondycję finansowa jak również wiele możliwości pracy na różnych stanowiskach. Co do samych kierowców uważam że też mają świetna pracę gdyż zawsze jest dla nich tak ogarniana praca by na weekend byli w domu . Wszystko zależne jakie trasy ale trasay są głównie krajowe i do krajów ościennych, gdzie wyjazdy kilkudniowe. Firma ma swoją własną flotę aut . Polecam.

anonim
Inne
@Pracownik

Piszesz, że atmosfera fajna, a inne osoby wręcz przeciwnie. Ciekawa jestem skąd taka różnica w zdaniach. Na weekend w domu to zjeżdżają w piątek czy w sobotę?

Pytanie
 Pytanie

Czy firma ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Kierowca
Kandydat
 Pytanie

Czy jest tu jakiś kierowca który może się wypowiedzieć na temat pracy w Elpol?

trucker
Pracownik
@Kierowca

jazda po Europie, weekendy w domu, a i w tygodniu da się zajrzeć, młode auta, płacą w terminie, mnie więcej nic nie trzeba do szczęścia

Edyta
Inne
@trucker

A jakies benefity są?:)

Jo robia i jo widza!
Kandydat
@Edyta

Są na wadze zobaczysz a Becia potwierdzi ????

Iza
Inne
@Jo robia i jo widza!

A co z tymi bardziej konwencjonalnymi? ;)

Witek
Kandydat
 Pytanie
@trucker

A jakieś kary dla kierowców są, za przepał, uszkodzenia towaru, złe ciśnienie w oponach itd?

Iza
Inne
@Witek

A to nie są podstawy, których jednak wypadałoby pilnować jak należy? Z towarem to pewnie zależy z czyjej winy?

Trak
Kandydat
 Pytanie
@trucker

Po Eu to jest pakiet mobilności?

Marcin
Inne
@Trak

Co to jest za pakiet?

Truk
Kandydat
@Marcin

To taki pakiet dzięki któremu kierowcy choć trochę bo do zarobków unijnych nam brakuje. Ale choć trochę mają zrównane pensje z unijnymi. Bo każda firma w transporcie międzynarodowym musi się do pakietu stosować

Nie zdałem egzaminu na I WJO
Pracownik
@Witek

Tak

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Filcok
Pracownik
@Pytanie

Nie

Rafał
Pracownik

Zakład gorąco polecam, w ostatnich miesiącach stosunek do pracownika zmienił sie 180 st sa podwyżki, premie, awansy. Firma rozwija się w olbrzymim tempie, potrzebuja dużo ludzi, wprowadzają najnowoczesniejsze maszyny, które znacznie ułatwiają prace. Na prawdę warto iść i zobaczyć jak jest

1
Edyta
Inne

ale dlaczego nie chcą tam pracować? :/

Edyta
Inne

To niby czym jest ta rotacja spowodowana ?

Pracodawca

 Aktualność
Poszukujemy osoby na stanowisko

Operator procesu pakowania

 Wymagania:
 - Obsługa linii pakującej
 - Ustawianie odpowiednich parametrów
- Uzupełnienie surowca, materiałów opakowaniowych i etykiet na linii pakującej
- Przeprowadzanie kontroli jakości
- Formatowanie maszyn w momencie gdy wielkość opakowania na linii produkcyjnej się zmienia
- Formatowanie etykieciarki
- Informowanie technika o wszystkich awariach i potrzebnych naprawach na linii produkcyjnej
- Dbanie o zachowanie czystości na swoim stanowisku pracy

 Oferujemy:
- Przyjazne warunki pracy w strefie produkcyjnej
- ogrzewane, czyste pomieszczenia
- dbałość o bezpieczeństwo i komfort
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wolne weekendy
- opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, upominki świąteczne

Paweł m
Inne

Nie

Pracodawca

 Aktualność
OFERTA PRACY
Informacje pod nr tel. 514652250

Pracodawca

 Aktualność
ELPOL 2021
Kris
Kandydat
 Pytanie

Operator automatycznej linii lub specjalista załadunków ? Ktoś wie jak z zarobkami i praca ?

Pracodawca

@Kris

Oferta jest nadal aktualna. Wszelkie informacje mozna uzyskac pod nr tel. widniejącymi w ogłoszeniu, badż na rozmowie w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy serdecznie :)

PRACOWNIKU BIURA
Pracownik
 Rekomendacja

Pracuję w tej firmie już dwa lata. Osobiście jestem zadowolona. Praca w wyznaczonych godzinach, weekendy wolne. Jeśli ktoś chce pracować to nie szuka wymówek i nie słucha opinii wyssanych z palca. Uważam że opinie negatywne są przekoloryzowane. Z czystym sumieniem polecam przyjść i spróbować.

stażysta
Kandydat
 Pytanie
@PRACOWNIKU BIURA

Czy w tej firmie można odbyć staż jako pracownik biurowy d/s księgowości?

Stażysta
Pracownik
 Pytanie

Czy w firmie Elpol można odbyć staż jako pracownik biurowy d/s księgowości?

Ebadi
Pracownik

Czy są przyjęcia na produkcję pozdrawiam

Katarzyna
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda praca na stonowiskou specjalista ds jakości? Czy jest to praca jednozmianowa? Ile jest osób na takim stanowisku i na jakie wynagrodzenie mniej więcej można liczyć. Proszę o opinię osoby które coś wiedzą na ten temat bo co jakiś czas pojawia się tam oferta na to stanowisko i zastanawiam sie czy jest tak źle czy tak dział się rozwija.

Handlowiec
Pracownik
@Katarzyna

Pani Katarzyno, proszę śmiało zadzwonić pod numer zawarty w ogłoszeniu, koleżanki udzielą Pani wszystkich informacji. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie naszymi produktami obecnie rozwijamy kilka działów, stąd też duża ilość ogłoszeń o pracę.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Rafal
Pracownik

Jedni z bardzo nielicznych przedsiębiorców w naszym regionie którzy dają tak duże zatrudnienie. Naleza im sie wyłacznie gratulacje

Damian
Pracownik

Byłem tam na tygodniu próbnym. Firma mocno doinwestowana, cały czas przychodzą nowe sprzęty. Na pewno tam widać przyszłość. Nie znam drugiego takiego przedsiębiorstwa w okolicy????????polecam

NocnaZmiana
Pracownik
@Damian

Faktycznie stosunek do pracownika znacznie się poprawił. Dochodzą nowe maszyny - widlaki. Naprawdę można być coraz bardziej zadowolonym z wykonywanej pracy.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Marcin

Co możesz jeszcze powiedzieć o ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa? Twoja opinia jest bardzo krótka, może opiszesz dokładniej co Ci się nie podobało podczas pracy w tej firmie? Każdy szczery wpis jest ważny, dobrze gdybyś nieco rozwinął swoją myśl.

aktualny pracownik -księgowość
Pracownik
 Rekomendacja

Aktualnie pracuję w tej firmie w dziale księgowości, jestem tutaj już od roku. Lubię pracę biurową więc jestem zadowolona ze stanowiska tutaj. Pracuje tu dużo młodych ludzi, jest miła atmosfera, mieszkam niedaleko więc lepszego miejsca pracy w okolicy nie widzę. Jak każdy mam różne dni, czasem jest natłok obowiązków ale biorąc pod uwagę całokształt uważam, że jest to dobra praca. Z tego co widzę to opinie są różne ale najpierw trzeba spróbować, a później dopiero oceniać. Ja jestem zadowolona i polecam tą firmę.

2
Papkiś
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds załadunku. Czy jest to stresująca praca? Czy jak na pierwszą pracę można dać sobie radę w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Osina Mała

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

    Zobacz opinie na temat firmy ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
2.5/5 Na podstawie 28 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Przejdź do nowych opinii