ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

2.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy pracownicy w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa dogadują się między sobą?

Kierowca
Kandydat

Czy jest tu jakiś kierowca który może się wypowiedzieć na temat pracy w Elpol?

trucker
@Kierowca

jazda po Europie, weekendy w domu, a i w tygodniu da się zajrzeć, młode auta, płacą w terminie, mnie więcej nic nie trzeba do szczęścia

A jakies benefity są?:)

Jo robia i jo widza!
@Edyta

Są na wadze zobaczysz a Becia potwierdzi ????

Iza
@Jo robia i jo widza!

A co z tymi bardziej konwencjonalnymi? ;)

Witek
@trucker

A jakieś kary dla kierowców są, za przepał, uszkodzenia towaru, złe ciśnienie w oponach itd?

Iza
@Witek

A to nie są podstawy, których jednak wypadałoby pilnować jak należy? Z towarem to pewnie zależy z czyjej winy?

Trak
@trucker

Po Eu to jest pakiet mobilności?

Marcin
@Trak

Co to jest za pakiet?

Truk
@Marcin

To taki pakiet dzięki któremu kierowcy choć trochę bo do zarobków unijnych nam brakuje. Ale choć trochę mają zrównane pensje z unijnymi. Bo każda firma w transporcie międzynarodowym musi się do pakietu stosować

Nie zdałem egzaminu na I WJO Nowy wpis
@Witek

Tak

Pytanie Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Filcok Nowy wpis
@Pytanie

Nie

Rafał

Zakład gorąco polecam, w ostatnich miesiącach stosunek do pracownika zmienił sie 180 st sa podwyżki, premie, awansy. Firma rozwija się w olbrzymim tempie, potrzebuja dużo ludzi, wprowadzają najnowoczesniejsze maszyny, które znacznie ułatwiają prace. Na prawdę warto iść i zobaczyć jak jest

Edyta

ale dlaczego nie chcą tam pracować? :/

Edyta

To niby czym jest ta rotacja spowodowana ?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY? Podziel się swoimi wrażeniami!

Jakie są warunki zatrudnienia w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Poszukujemy osoby na stanowisko

Operator procesu pakowania

Wymagania:
 - Obsługa linii pakującej
 - Ustawianie odpowiednich parametrów
- Uzupełnienie surowca, materiałów opakowaniowych i etykiet na linii pakującej
- Przeprowadzanie kontroli jakości
- Formatowanie maszyn w momencie gdy wielkość opakowania na linii produkcyjnej się zmienia
- Formatowanie etykieciarki
- Informowanie technika o wszystkich awariach i potrzebnych naprawach na linii produkcyjnej
- Dbanie o zachowanie czystości na swoim stanowisku pracy

Oferujemy:
- Przyjazne warunki pracy w strefie produkcyjnej
- ogrzewane, czyste pomieszczenia
- dbałość o bezpieczeństwo i komfort
- atrakcyjne wynagrodzenie
- wolne weekendy
- opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, upominki świąteczne

Paweł m
Klient

Nie

Czy firma ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

OFERTA PRACY
Informacje pod nr tel. 514652250

Aktualność
Firma ELPOL Sp. zo. o. Sp. k  Osina Mała w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

- Magazynier
- Operator automatycznej linii pakującej
- Pracownik produkcji
- Pracownik fizyczny
- Operator wózka widłowego
- Kierowca stacjonarny/magazynowy auta ciężarowego (bez uprawnień)
- Kierowca C+E Tandem
- Mechanik
- Elektryk / Automatyk

Wszelkie informacje pod nr tel. :

724 040 211

519 404 300 (transport)
Paweł Zuberek

Szukacie pracowników biurowych?

@Paweł Zuberek

Oczywiście. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: - Specjalista ds. sprzedaży (dobra znajomość j. angielskiego) - Specjalista ds. sprzedaży (dobra znajomość j. niemieckiego) - Specjalista ds. kontroli jakości - Fakturzysta - Sekretarka - Księgowa Cv prosimy przesyłać na adres e-mailowy: magda@elpol.agro.pl

ELPOL 2021

Aktualność
Elpol Sp. z o.o. Sp. k. to nowoczesne, innowacyjne i przede wszystkim dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo branży rolno-spożywczej. Stale rozbudowywany i modernizowany Zakład Produkcyjny znajdujący się w Osinie Małej zajmuje się przede wszystkim produkcją kasz oraz ziaren spożywczych i paszowych. W ofercie posiadamy ok. 100 różnych produktów. Nasza specjalność to produkcja kaszy jaglanej, kaszy jęczmiennej pęczak oraz siemienia lnianego konsumpcyjnego. Jesteśmy również producentem cenionych wśród hodowców mieszanek dla gołębi marki ELPOL.

Szeroki zakres działania Spółki Elpol obejmuje dystrybucję towarów nie tylko na rynku rodzimym i Unijnym, ale również na całym Świecie. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Poza halami produkcyjnymi wyposażonymi w park maszynowy najnowszej generacji, nowymi magazynami wysokiego składowania oraz własną flotą blisko 30 aut ciężarowych możemy pochwalić się także nowoczesnym budynkiem biurowym.

Za sukcesem Spółki Elpol stoi wspaniały Zespół zgranych i ambitnych pracowników. Dla nas jako Pracodawcy najważniejszy jest człowiek i jego osiągnięcia. Kierując się słowami "Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces" tworzymy zespół dobrze współpracujących ze sobą ludzi, do którego i Ty możesz dołączyć.
stażysta

Czy jest możliwość odbycia stażu zawodowego jako pracownik biurowy d/s księgowości w firmie?

@stażysta

Niestety, nie zatrudniamy stażystów.

Paweł Zubr
@Pracodawca

Dlaczego?

Kris
Kandydat

Operator automatycznej linii lub specjalista załadunków ? Ktoś wie jak z zarobkami i praca ?

@Kris

Oferta jest nadal aktualna. Wszelkie informacje mozna uzyskac pod nr tel. widniejącymi w ogłoszeniu, badż na rozmowie w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy serdecznie :)

OFERTA PRACY
PRACOWNIKU BIURA
 Rekomendacja

Pracuję w tej firmie już dwa lata. Osobiście jestem zadowolona. Praca w wyznaczonych godzinach, weekendy wolne. Jeśli ktoś chce pracować to nie szuka wymówek i nie słucha opinii wyssanych z palca. Uważam że opinie negatywne są przekoloryzowane. Z czystym sumieniem polecam przyjść i spróbować.

stażysta
@PRACOWNIKU BIURA

Czy w tej firmie można odbyć staż jako pracownik biurowy d/s księgowości?

Stażysta

Czy w firmie Elpol można odbyć staż jako pracownik biurowy d/s księgowości?

Jaka atmosfera jest między działami w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Ebadi

Czy są przyjęcia na produkcję pozdrawiam

Katarzyna
Kandydat

Jak wygląda praca na stonowiskou specjalista ds jakości? Czy jest to praca jednozmianowa? Ile jest osób na takim stanowisku i na jakie wynagrodzenie mniej więcej można liczyć. Proszę o opinię osoby które coś wiedzą na ten temat bo co jakiś czas pojawia się tam oferta na to stanowisko i zastanawiam sie czy jest tak źle czy tak dział się rozwija.

Handlowiec
@Katarzyna

Pani Katarzyno, proszę śmiało zadzwonić pod numer zawarty w ogłoszeniu, koleżanki udzielą Pani wszystkich informacji. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie naszymi produktami obecnie rozwijamy kilka działów, stąd też duża ilość ogłoszeń o pracę.

Na jakie benefity można liczyć w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Rafal

Jedni z bardzo nielicznych przedsiębiorców w naszym regionie którzy dają tak duże zatrudnienie. Naleza im sie wyłacznie gratulacje

Zostaw merytoryczną opinię o ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Osina Mała

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Przejdź do nowych opinii