Ełpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Osina Mała

Opinie o Ełpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Włodzimierz

Ogólnie na pracę w firmie nie narzekałam, po wychowawczym chętnie tam wrócę.

Mateusz

Rzadko spotyka się pracę w której kierowca ma wszystkie weekendy wolne. Jestem zadowolony z pracy w Ełpolu, stawka za kilometr również zachęcająca.

poszukujący

Chyba nie zdecyduję się aplikować do tej firmy bo tutaj chyba samo szefostwo pisze dobrze o sobie i konfrontuje się z niezadowolonymi pracownikami :)

Karol

Ja też pracuje i nie narzekam

Jacek

Uwzględniając lokalne firmy jest to dobra praca. Pracuje na produkcji od kilku lat i nie narzekam. Napracować się trzeba ale na umowę o pracę no i wypłata jest całkiem dobra

Małgosia

Terminowe wypłaty i stabilna praca. Nie ma się do czego przyczepić

A.

Pan Łukasz przyjął mnie do pracy, mimo niewielkiego doświadczenia zawodowego. Dał "szanse" mimo, że na początku popełniałam wiele błędów. Praca w tej firmie daje mi olbrzymie możliwości rozwoju i satysfakcję. Szef jest wymagający, ale potrafi też odpowiednio docenić dobrego pracownika.

Olha

jak wygląda praca specjalisty ds. jakości? Jest to praca na jedna czy na dwie zmiany? Orientuje się ktoś jakie zarobki mniej wiecej?

Były klient

Nie polecam usług i obsługi tej "firmy". Jednym słowem skandal.

milano ka

@bhły-pracownik to tak naprawdę dlaczego odradzasz w takim razie?

zdziwiona

Zanim zdecydujecie które opinie są prawdziwe, zadzwońcie do firmy i poproście do telefonu Annę, która podobno pracuje tam półtora roku. Aleksandry też obecni pracownicy nie kojarzą. Ktoś prawdopodobnie próbuje ratować dobre imię firmy. Mnie to daje do myślenia, a Wam?

Anna
@zdziwiona 09.10.2016 21:54

Chciałabym zauważyć, że "Anna" czy "Aleksandra" to nick, a nie imię. Nie muszę i nie mam zamiaru przedstawiać się nikomu z imienia i nazwiska. Zapewniam, że moja opinia jest w 100% obiektywna.

Nick

Pracuje tu od paru miesiecy i wg mnie każdy ma swój rozum, niezaleznie czy bedzie pracował tu czy w innej firmie trzeba wywiązać się z obowiązków, które są nałożone. Co do samej pracy to : praca ok , warunki spoko , wynagrodzenie stosowne do stanowiska i wypłacane regularnie na czas.

onaa

Omijajcie ta firme z daleka. Pracownicy w biurze moze i zarabiaja sporo jak na lokalne warunki ale okupione jest to ogromnym stresem ktory spowodowany nie jest sama praca tylko wlasnie postawa szefa ktory nie wiadomo kiedy i za co sie przyczepi. O urlopie mozna zapomniec, za kazdy opuszczony dzien zabierana jest "dniowka". Najlepsze sa zadania nie zwiazane ze stanowskiem pracy np. znajdz i kup jakas maszyne. Nie wiadomo kiedy i na kogo padnie humorek szefa w danym dniu. Nikt normalny dlugo tam nie wytrzyma o czym swiadczy rotacja i to ze non stop kogos szukaja.

Anna

Pracuję w firmie Ełpol od 1,5 roku i zgadzam się z Aleksandrą. Jeśli człowiek nauczony jest uczciwej pracy, nie będzie narzekał. Moim zdaniem zarobki są bardzo dobre, atmosfera w pracy również. Ja szczerze polecam pracę w tej firmie.

ono

Niestety nienajlepsza organizacja i brak płynności informacji. Ktoś coś wie, ale nie wiadomo kto. Sporo chaosu, co nie ułatwia pracy w ciągłym nastawieniu "musi być już zrobione". Ogólnie raczej nie polecam.

Nick

Fatalne warunki pracy, kiepska wypłata, właściciel to jakiś gbur i prostak. Urywa dużo w wypłaty i ma wiecznie jakieś pretensje. Stanowczo nie polecam wytrzymałem 2 miesiące i nie chce znać już nigdy tej firmy. Stanowcze NIE.

Aleksandra
@Paweł 87 06.04.2016 13:49
widocznie musiałeś być wielkim głąbem że Ci podziękowali po 2 miesiącach lub nie zatrzymali jak odchodziłeś ponieważ 90 osób kt...

Nie rozumiem po co piszesz takie brednie, sama pracowałam w tej firmie 2lata, warunki pracy są nad zwyczaj dobre, biura nowe, świetnie wyposażone, jeśli się rzetelnie pracuje i przykłada to SZEF bez powodu się "nie czepia", wynagrodzenie na poziomie dużych Firm w mieście, nie spotkałam się z drugą w okolicy w której stawka jest tak wysoka i odzwierciedla wykonywaną pracę. Sama musiałam zrezygnować ponieważ wyszłam za mąż i przeprowadziłam sie do innego miasta ale bardzo miło wspominam czas spedzony w Firmie EŁPOL. Jeśli ktoś rzeczywiście szuka ciekawej pracy a nie tylko przystani żeby "przebimbać" 8h to szczerze polecam!

byly pracownik
@Nick 06.11.2015 16:27

dajcie sobie spokoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dno wyplate placi ale nie polecam nikt normalny i kto sieszanujetam nie bedzie pracowal

Zostaw opinię o Ełpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Osina Mała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ełpol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe