Bestfeed Sp. z o.o.

Kraśnik

Opinie o Bestfeed Sp. z o.o.

marco

nie zamawiajcie towaru u nich bo nie maja pieniędzy na surowiec , banda popaprańców bez pojęcia ekonomicznego ..... kapitał firmy 50.000 żałosne producent .....

fagi
@marco 06.04.2017 10:55

współpracujemy z nimi już kilka lat i żadnego problemu nie było, towar dobrej jakości

byly klient

brak słow dziadowska firma ........

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Bestfeed Sp. z o.o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Bestfeed Sp. z o.o. - Kraśnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bestfeed Sp. z o.o.