Wincanton

Wincanton

Opinie o Wincanton

były pracownik

Wynagrodzenie to ledwo 5zł/h netto ( w tym premie za pracę ponad normę) niewspółmierne do ciężkiej pracy. Ludzie są traktowani jak bydło przez wulgarne zielone [usunięte przez moderatora]które w niewiadomy sposób dostały taką posadę. Agencja Leader Service zwleka z umowami i załatwia im Jeleni do pracy za grosze. Odradzam!!!

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Wincanton (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... p. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Wincanton: Najbardziej nie podobało mi się w Wincanton:

Zostaw opinię o Wincanton - Wincanton

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wincanton