Idal UMDS

Bydgoszcz

Opinie o Idal UMDS

Marta

Idal UMDS Poszukuje aktualnie dyrektora oddziału we Wrocławiu, ale też innych nowootwartych na terenie województwa wielkopolskiego. Wygląda więc na to, że firma ciągle się rozwija. Czy do pracy w nowych oddziałach firmy będą poszukiwani rownież pracownicy na inne stanowiska?

Marta

@hhh w jaki sposób Idal UMDS cię oszukała? Konkretne i szczegółowe informacje są niezbędne, aby forumowicze szukający pracy w Bydgoszczy zrozumieli sytuacje w tej firmie.

bbv

no wlasnie nie od dzis wiadomo ze zarobki na takim stanowisku sa spore i zaleza od tego ile wyrobiszz

xxxx

sciema wszystko!!!!!! Ta firma to dno.

hhh

Ta firma to oszuści i dziady, przestrzegam.

pracownik były

Nic nie wspominałem o 3 tys. Wyraziłem opinie ze pieniądze nie są adekwatne to wykonywanej pracy. Dział handlowy owszem ludzie maja około 3 - tys na podstawowym stanowisku a czy jest to dużo czy mało to jest już indywidualna opinia. Napewno firma z potencjałem .

pracownik były

Generalnie hmmm opinia na temat firmy. .. nie polecam wyzysk za małe pieniądze a o właścicielu nie wspomnę. Pełna inwigilacja płacisz za telefony jak zadzwonisz prywatnie np z podróży do tego nadgodziny nie wypłacane. Jeden plus pracownicy :) fajna ekipa

zainteresowany

Witam, Zastanawiam się na wysłaniem CV do tej firmy, czy ktoś może napisać jak tam się pracuje jaka atmosfera i jak z zarobkami???

Zostaw opinię o Idal UMDS - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Idal UMDS