Vector Sp. z o.o. Pralnia Panda

Luboń

Opinie o Vector Sp. z o.o. Pralnia Panda

J

Praca ciężka, trzeba się użerać z klientami którzy z roku na rok są coraz gorsi. Niesamowicie konfliktowi, mający o wszytko pretensje. I to wszystko za co? Za 2000brutto i nieterminowe wypłaty.

Poszkodowana

Radzę omijac te pralnie ,zniszczyli mi nową kurtkę ,chcą grosze zapłacic odszkodoania i zabierają kurtkę na której można zarobic wystaiając na yprzedaż 150%tego co mi zaproponoali. wygląda na to że dalszy ciąg sprawy bedzie w Sadzie.

N.
@Poszkodowana 23.10.2017 12:17

Skoro mozna ja sprzedać i na niej zarobić to w jakim celu oddawała ja pani do reklamacji?

M

Jeżeli chodzi o wypłaty to jest jakas tragedia, wieczne opóźnienia. Odkąd pracuje w pralni ani raz nie dostalam wypłaty na czas. Szkoda, ze nikogo nie interesuje, ze nie mamy za co życ. Drodzy PREZESI, nie żywimy sie energią słoneczną.

Agnieszka

@L chcesz powiedzieć, że nie dostajecie wypłat na czas? Czy jest zawsze tak? Czy jest to wyjątkowy miesiąc? Nadal nie dostałyście? Może warto się przypomnieć? Ważne, by takie kwestie były wyjaśnione na forum o Vector Sp. z o.o. Pralnia Panda.

L

Jak tak dalej bedzie to wszystkie zwolnimy sie z pracy a w tym momecie chyba sam pan PREZES stanie do deski, bo chetnych na nasze miejsce nie znajdzie,bo jest brak chetnych do tej pracy.

L

Jest juz 16.10.2017 a wyplat wciaz brak,jak my mamy dojechac do pracy?jak poplacic rachunki?za co kupic chleb?i cos do jedzenia mamy przymierac glodem?i cieszyc sie ze mamy prace?

I

Wymagania,targety z kosmosu ,wyplat znowu brak jak my mamy zyc?jak dojechac do pracy jak nie mamy pieniedzy zeby wykupic sobie sieciowke?utargi sa bardzo wysokie a pieniedzy wciaz brak czyzby znowu komornik wszedl na konto?

Agnieszka

@gość, proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat Vector Sp. z o.o. Pralnia Panda.

fvg

@makslel no faktycznie rpaca nie ejst lekka..ciekawe jakie wynagrodznie

gość

Witam, słyszałem o wyzysku w dużych firmach, widzę, że wszystko to prawda, współczuję. otwieram niedużą pralnię w woj. lubuskim. Szukam doświadczonej osoby do pracy. Oferuję uczciwe warunki za uczciwą pracę. Odpowiedzialność będzie owszem, na głowie głównej pracownicy będzie większość obowiązków jak w innych pralniach, ale nie obóz pracy, zatrudnimy kogoś do pomocy. To nie sieć tylko jeden zakład, więc potrzebuję pracowników na stałę. Nie przewiduję dużego ruchu jak w galeriach w dużych miastach, więc praca nie będzie uciążliwa. Może ktoś zainteresowany? mail: kamil.dnp@gmail.com

Jovanka27

jasne, naucz wszystkich Polakow jak przy najnizszej krajowej organizowac sobie budzet madrusiu z Bozej laski. nic nie wiesz o tej firmie i o warunkach pracy jakie w niej panuja, wiec nie wypowiadaj sie

TRAGDIA!

Jest 31 Lipica a ja nie mam drugiej części wypłaty!!!! :( bo te chamy wypłacają wypłaty na dwiwe raty !!!!!!!

Jovanka27

gosiax widze, ze niedokladnie przeczytalas. chodzi o to, ze lista obecnosci rozni sie od grafiku, wiec pracownik nie dostanie wynagrodzenia za nadgodziny, bo oficjalnie ich nie ma. na papierze jest tak jak Bog przykazal a w praktyce wychodzi calkiem cos innego, bo bywalo tak, ze chodzilysmy po 6 dni do pracy. powiedz mi jeszcze, skoro uwazasz, ze Vector nie lamie zadnych zasad- jak jest mozliwe, zeby chodzic przepisowo do pracy, jesli na pralni zatrudnione sa 3 osoby a jedna idzie na dwu a nawet trzytygodniowy urlop?

Jovanka27

praca dla nich to masakra, na kazdym kroku procedury wewnetrzne, wypelnianie stosu "waznych" papierow, ktore gora traktuje z taka powaga jakby mialy niemalze trafic do ministerstwa. poza tym drobiazgowy monitoring, bo przeciez pracownice moga ukrasc 200 g proszku do prania, jesli cos jest nie tak, to jasnie wielmozny kierownik regionalny, ktory nota bene po przyjezdzie na pralnie siedzi caly czas w komputerze, organizuje przesluchania. a niechby ktoras sprobowala nie wciskac klientom apretur!!!!to juz jest powazna niesubordynacja haha. reasumujac, sami maja wygorowane wymagania wzgledem pracownikow, ale od siebie nie daja nic, wyplacaja pensje jak chca, nie dosyc, ze z opoznieniem, to jeszcze na 2,3 a nawet 4 razy, bo przeciez 15 prezesow musi najpierw polozyc lape na kasie. mnie oszukali na premii kwartalnej, ktorej nigdy nie wyplacili, wiec NIE WARTO SIE STARAC, bo i tak g... z tego. nadgodzin oczywiscie nie placa, sa do odciagniecia "kiedys" czyli w praktyce nigdy, poniewaz kierownicy sa zmuszani do sporzadzania "oficjalnej" listy obecnosci, ktora sluzy w razie kontrolu z pipu a faktyczny grafik to juz zupelnie inna historia.oceniam ich jak najgorzej i nie polecam pracy u nich

rooomano

ja pierwszy raz słyszę, żeby była taka prania o nazwie Panda, gdzie to jest właściwie, w jakimś mieście, czy to jest cień taka komercyjna już pralnia, czy lokalna mniej więcej?? jeśli jest dobra, to sam chętnie ją wyprobuje tak naprawde, bo szukam jakieś dobrej, a chodziłem do takiej w tesco, ale jest masakra z jakoscią

Dusia

Witam. Chciałam sprostować wypowiedź z dnia 10.07.0214, że liczyłam na wypłatę ok 10-go następnego miesiąca a nie dopiero pod koniec tj. 25-go. Właśnie zostałam poinformowana, że zniesławiłam Firmę.

Dusia

Witam. Właśnie zakończyłam prace w pralni panda w Poznaniu dokładnie w Plazie. Po pierwszym miesiącu na umowę zlecenie czekam na pieniądze drugi miesiąc. Jeśli chodzi o umowę o prace to czekałam 9 dni i się nie doczekałam. Szacunku dla pracownika zero!!!! Nie polecam pracy w pralniach Panda w Poznaniu chociaż koleżanki w pracy fajne, ale za coś trzeba wykarmić rodzinę. Szukam pracy dalej.

xyz

pralnia panda w stargardzir szczecinskim to porażka nie placom na czas pracownika i nie maja na zaplacenie za prad dwa razy w miesiacu enea odlancza prod bo prezesi najpierw sobie musza porobic wyplaty jednym slowem kolchoz

XXX

Pralnie Panda wszędzie tak samo traktują pracowników szeregowych. A co do wypłat pensji na raty i nie o czasie. Ciekawe czy prezes też wypłaca na raty? Wszystko przyjmowane na odpowiedzialność klienta nawet jeżeli ma przepis prania no cóż jeden wielki cyrk. Drogo i nie skuteczne dodatkowe usługi, wciskanie klientowi za ogromną kwotę , karty klienta niby 15 % zniżki przez rok ale zanim klient skorzysta traci termin taka karta. Pracujesz za min. po 8-11 godz i o tą jałmużn er musisz się prosić. Nie polecam jako pracodawcy w żadnym mieście w Polsce.

B

Jestem pracownikiem pralni PANDA już ponad 10 lat i z roku na rok jest coraz gorzej.Czasami odnoszę wrażenie,że klienci myślą o nas jak o niewyuczonych,tępych analfabetach.I jakie jest ich zdziwienie gdy obsługa pralni zna się na swojej pracy i lubi ją wykonywać.A do tego dochodzą jeszcze klienci,którzy zawsze mają racje.Wredne brudne typy,które łażą miesiącami w ciuchach a potem po wizycie w pralni w 90 minut chcą dostać nowe.Te damulki,do których pasuje powiedzenie "na wierzchu struj pod spodem gnój". Ludzie zamiast mieć pretensje,że nie wszystkie zabrudzenia zeszły... MYJCIE SIĘ I PIERZCIE CZĘŚCIEJ SWOJA ODZIEŻ.

ja

To o pensjach[usunięte przez moderatora] to prawda!!!Sprawdziłam na własnej skórze!!!Wciskanie dodatkowych usług i pełno papierkowej roboty,która na koniec i tak idzie do pudła.Dwie teczki z regulaminem pralni dla pracownika co nam wolno a czego nie.Liczenie sztuk i ciągła kontrola czy czasami nie oszukujemy,że nie wspomnę o zabieraniu wypracowanych pieniędzy za sprzedaż dodatkowych usług.Premia jaka premia takiej nie ma i nigdy nie było!!! Kierownik regionalny,który ma sprawować opiekę nad pralniami wpada jak po ogień. Nigdy nie ma czasu aby odpowiedzieć na pytania ale za to zawsze znajdzie czas na sprawdzenie ile zrobiono sztuk i sprzedano dodatkowych usług...i przekazanie informacji,że za mało i trzeba więcej,więcej,więcej.System pracy w szczególności w C.H. To cały dzień w pracy bo ma być minimum 8 godzin dziennie i basta...A jak przypada wolny dzień to można tylko odsypiać po tylu godzinach pracy bez tlenu w zamkniętych molochach. Nikogo z tz. kadry zarządzającej nie interesuje należyte wykonywanie usługi dla klienta bo jak można wydajnie pracować w małych klitach bez okien po 8 /12 godzin.

?

A...a - 2013-08-24 21:32:32 Panda to jedna wielka tragedia człowiek się stara jak może czasami wcale nie mówi o własnych potrzebach żeby im głowy nie zawracać a oni mają to w [usunięte przez moderatora] zabierają premie jak nie wyrobimy normy i to wszystko co sprzedamy nam zabierają pot nam leci po plecach bo niema klimatyzacji mowa tu o Poznaniu.Żebyśmy chociaż zarabiali 1600zł na rękę to wtedy naprawdę warto ale za 1200zł masakra mobbing i zastraszanie a procedury wewnętrzne są takie że boimy się nawet pie rdnąć brak totalnego zaufania dla pracownika Potwierdzam w 100%. Nie wiem jak traktowani są pracownicy biurowi i przedstawiciele regionalni, ale pracownicy pralni są poddawani mobbingowi, zmuszani do wciskania klientom usług, z których korzyści są mocno dyskusyjne. Jeśli nie sprzeda się narzuconej ilości usług, to pieniądze są zabierane. Pensja powinna być wypłacana do 10-go każdego miesiąca ale tak zdarzyło się kilka razy w ciągu kilku lat. Normą jest wypłacanie pensji na dwie raty, z których pierwsza jeśli jest do 15-go to i tak dobrze. W sierpniu 2013 pensja była wypłacana na 4 (cztery) raty, z których ostatnia 26 sierpnia. Wszystkim osobom, które myślą o podjęciu pracy w pralniach "Panda" z całego serca odradzam. Wszystkich zmęczonych pracowników "Pandy" zapraszam do pisania opinii o tym pracodawcy.

A...a

Panda to jedna wielka tragedia człowiek się stara jak może czasami wcale nie mówi o własnych potrzebach żeby im głowy nie zawracać a oni mają to w [usunięte przez moderatora]zabierają premie jak nie wyrobimy normy i to wszystko co sprzedamy nam zabierają pot nam leci po plecach bo niema klimatyzacji mowa tu o Poznaniu.Żebyśmy chociaż zarabiali 1600zł na rękę to wtedy naprawdę warto ale za 1200zł masakra mobbing i zastraszanie a procedury wewnętrzne są takie że boimy się nawet pie rdnąć brak totalnego zaufania dla pracownika

znajoma

A jak kadra , bo słyszałam że kadra do [usunięte przez moderatora] , może trochę się zmieniło ale ponoć wiecznie są po imprezie ?

mmm

jest beznadziejnie jezeli chodzi o zarobki wykorzystywanie pracownika tyranie od rana do nocy

ja

Jk by było super jak piszesz to byś siedział na [usunięte przez moderatora] i pracował Pajacu !!!

Zostaw opinię o Vector Sp. z o.o. Pralnia Panda - Luboń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vector Sp. z o.o. Pralnia Panda