Opinie o Egen Sp. z o.o.

natka

ponadto @nelko oferująatrakcyjne wynagradzanie, adekwatne do wyników pracy. Podoba mi sie, że mozna się wykazać co przełoży się na wynagrodzenie, fajnie

nata133

Witam, rekrutacja w tej firmie ma 2 etapy. Przesłuchania co 5 minut i podobno kilka dni. Zarobki minimalne. Przeszłam pierwszy etap, drugi - nie. I wcale się nie martwię. Pozdrawiam

Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w Egen Sp. z o.o.. Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Egen Sp. z o.o. - Niekłonice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Egen Sp. z o.o.