Oil-Tom Sp. z o.o.

Nowe Chechło

Opinie o Oil-Tom Sp. z o.o.

AAA

COŚ MUSI BYĆ NA RZECZY BO NIE MA NIGDZIE NR TELEFONU DO BIURA ANI NA STACJE PALIW PO CO SIĘ CHOWAĆ NIE WIEM

xmo

ehh, a nawet jeśli ? Powinni być świadomi tego co pracownicy czują i jak się czują w firmie. Teraz rekrutacje wstrzymane

były pracownik

Pani Prezes, nie szanuje nikogo. Jest miła tylko wtedy, gdy coś potrzebuje. Jej doradca - szkoda gadać. Ogólnie szefostwo nie szanuje nikogo, bez wyjątków. W danym momencie poważają tylko swoich kapusi, ale oni też mają tam krótki żywot. Szkoda życia z takimi "ludźmi", szkoda.

Ooo

Uczciwi i dobrzy ludzie niech omijają tę firmę baaardzo szerokim łukiem. Firma kłamie, oszukuje i wykorzystuje ludzi. Moja sprawa na pewno znajdzie finał w sądzie, bo łatwo nie odpuszczam. A szefowa tak sowicie obdarzana komentarzami na pewno do normalnych ludzi nie należy. Ta kobieta jest idealnym przykładem osoby zepsutej, która myli posiadanie pieniędzy z władzą nad ludźmi.

były pracownik

Omijać szerokim łukiem . Szefowa zapomniała co to życie .. pieniążków za dużo Bądź dobry dla innych ludzi gdy wspinasz się do góry, ponieważ spotkasz ich gdy będziesz spadał w dół” Czekam na te chwile...

Lorenz

Witam parę słów o firmie: szefostwo nowobogackie oferujące najniższą pensję, resztę proponują dorobić z paragonów. za wszystkie braki, za kradzieże i przeterminowane produkty płacą pracownicy. Ogólnie nie polecam /żory

Zostaw opinię o Oil-Tom Sp. z o.o. - Nowe Chechło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oil-Tom Sp. z o.o.