Przedszkole Malinka

Kraków

Opinie o Przedszkole Malinka

Weronika

@Wika nazwa wątku wskazuje na Przedszkole Malinka z lokalizacją w Krakowie. Co możecie napisać na temat tego Przedszkola? Jak oceniacie firmę w tym roku? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.

Jek

Przedszkole Malinka z tego co słyszałem to zatrudnia coraz to nowe osoby do pracy, bo wiadomo przeciez, że dzieci jest coraz więcej i więcej, co sprawia, że sytuacja rozwija się ciągle, jesli szukacie pracy polecam

Wika

O których przedszkolach wy mówicie, bo widzę ,że mylone są dwa przedszkola Malinka to w Krakowie i to w Mińsku Mazowieckim

Wółek

Przedszkole Malinka działające w Krakowie jest miejscem gdzie co roku oferują miejsce dla 42 dzieciaków. Odnoszę wrażenie, że ilość przedszkolanek zatrudnianych w przedszkolu będzie wykładnią tego ile dzieciaków będzie zapisanych na zajęcia. Wiadomo jednak, że ta liczba będzie różna ze względu na duży stopień zachorowalności dzieciaków.

arminka

pewnie przyjmuja studentki ktore maja juz jakies dosiwadczenie ? na tka pytam bo nie wiem czy jest sens aplikowac tam do nich i im glowe zawracac . prosze o informacje w tym temacie bo na prawde nie chce marnowac czasu na bezsensowne dzialania. z gory dziekuje za pomoc mam nadzieje ze pozytywnie to sie zakonczy.

mama

Bardzo zastanawiające jest, że właściciele przedszkola sami nie zajmą oficjalnie stanowiska w stosunku do tych wszystkich wpisów.

przedszkolanka

Jako była pracownica nie mogę powiedzieć o tym przedszkolu dobrego słowa. Właściciele - poza dobrym wrażeniem na rodzicach nie robią zupełnie nic, nie są zainteresowani tym, co dzieje się w grupach. Ważniejsze dla nich jest, by wychowawczynie dobrze umyły i odłożyły naczynia na odpowiednie miejsce niż to, by profesjonalnie zajmowały się dziećmi. Wielka rotacja wychowawczyń również nie wpływa dobrze na poczucie bezpieczeństwa dzieci. Sama mam dziecko i w życiu nie posłałabym go do takiej placówki!

opiekun
@przedszkolanka 05.09.2014 12:47

A można prosić więcej szczegółów?

Rodzic

Przedszkole Malinka - poza infrastrukturą (tip top, dosłownie malina), to reszta jest do wymiany. Jak najprędzej dzierżawca/wynajmujący przedszkole musi się zmienić, bo poza pieniędzmi nie widzi tego, co jest najważniejsze: dobra dzieci. Fatalna komunikacja, arogancja(usunięte przez administratora) i wymieniać można tak bez końca. Kto ma tam dziecko, ten wie.

Monika

Niestety nie mam dobrego zdania, nic się nie dzieje , jedna wycieczka w roku, 2 przedstawienia, oszczędności na wszystkim, nie spełnia moich oczekiwań, zabieRam córkę

grab

może Pani podać wiecej szczegółów podnośnie funkcjonowania przedszkola

jol.

Witam ja również nie mogę powiedzieć że w 100 % jestem zadowolona, brak komunikacji, bardzo kiepskie żywienie i milion obietnic bez pokrycia !!!

gab

nie zgadzam się kompletnie ! moje dziecko tam chodzi i jestem zadowolona. jest super!! panie też! gorąco polecam!

OK to jest tylko ta niska cena nic poza tym

przedszkole ok, male grupki mila atmosfera, niska cena. szkoda tylko ze nie ma placu zabaw przy przedszklu

Wera

Zgadzam się- to przedszkole to prowizorka,słyszałam że właścicielki nie miały nic wspólnego z pedagogiką,nawet dzieci w tym wieku co przedszkolaki nie mają więc nic dziwnego że nauczycieka zadowolona skoro może robić co chce.

A ja mam zupełnie odmienne zdanie, bo ja tam mam dziecko i właśnie w tym roku je wypisuję. Totalny brak profesjonalizmu, oszczędność na wszystkim.Nabrałam się. Przedszkole to miało bardzo złe opinie na przedszkolak.pl. ale panie zasze likwidowały wątek co również o nich świadczy.Nie byłam jedyną matką niezadowoloną.

Zostaw opinię o Przedszkole Malinka - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Malinka